Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

malgol 21:17, 08 cze 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Anula, kiedyś chciałaś zobaczyć jak długosz królewski u mnie wygląda to zapraszam...pstryknelam dwie fotki i są u mnie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Makao_J 21:45, 08 cze 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Czyli wychodzi że sporobulus jednak w półcień bardziej niż w słońce i w dobre gleby.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
BKosimkArt 22:05, 08 cze 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Proszę zatem, jak obejrzysz usunę...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Zana 22:18, 08 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Reniu chyba nie tylko ja lubię kręcić obiektywem. Twoje kręcenia to ja też bardzo lubię.

Kasia na zdjęciu akurat nie widać tego co najgorsze czyli rozwalonego dachu i sterczącego pionowo w górę komina. Aż dziw, że jeszcze jacyś panowie zbierający złom tego blaszanego dachu nie ściągnęli a bardzo by się przysłużyli. Ogólny odbiór "estetyczny" uległ by zdecydowanie poprawie. Ogród jeszcze nie piękny, coś tam się dopiero powoli wykluwa.

Mirelka szukając fotek jesiennego przebarwienia natknęłam się na fotkę jak robiłam nasadzenia na tej rabatce. Tak wyglądało to niemalże równo rok temu, bo 15-go maja 2016:



Pogrzebałam jeszcze, ale chyba jej jesienią nie sfociłam a szczerze mówiąc nie bardzo pamiętam jak wyglądała.

Edit: na Twoich fotkach już dzisiaj byłam, nawet ślad zostawiłam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:23, 08 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Małgosia to ja zaraz lecę

Aniu nie odpowiem kategorycznie, że bardziej sporobolus do półcienia się nadaje. Mogę powiedzieć, że u mnie w półcieniu i w dobrej glebie daje radę

Basiu bardzo Ci dziękuję, że zadałaś sobie tyle trudu i wygrzebałaś te szkice dla mnie. Chętnie bym tej mojej Lady coś właśnie wyższego w pleckach posadziła, ale to nie wchodzi w grę. Korzenie magnolii są tak gęsto, że trudno tam w ogóle coś w ziemię wcisnąć no i oczywiście magnolia rośnie w piachu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 22:29, 08 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Anula to poczekam na Twoją jesienną. W googlach pokazują też pomarańczowe i tak pomyślałam, że to pewnie jesienne fotki
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
mrokasia 22:46, 08 cze 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
Zana napisał(a)
Małgosia ta różowa szałwia to najprawdopodobniej Sensation Deep Rose lub Compacta Bright Rose. Niziutką (ma ok. 20-25 cm wysokości w czasie kwitnienia) mam jeszcze ciemnoniebieską odmianę Marcus, tu fotka, ale jeszcze nie jest w pełni rozwinięta


Cenna informacja ,będzie wiadomo czego szukać.
Moja fioletowa szałwia Ostfriesland wyrosła strasznie i właśnie zaczyna się wykładać, co mnie denerwuje. A niedawno sobie kupiłam różową, niższą, niestety no name - zobaczymy czy w przyszłym roku nie wybuja za bardzo.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
agata19762 23:19, 08 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Ania Ty to jednak cudowne foteczki robisz
Moje 2 trzmieliny padły po zimie. Szkoda mi...bo pięknie wyglądały.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
AnkaK 23:37, 08 cze 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Ślicznie! Zauroczył mnie zwłaszcza jarzmiankowy las. U nas nigdzie ich nie ma.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
tulucy 07:01, 09 cze 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Jarzmianki z języczką i chyba tawułki? Boskie...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies