Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Kindzia 15:00, 24 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale posadziłaś tego dobra...coś pięknego!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
lenka 15:33, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
No tak się zapatrzyłam, na te Twoje łaany tulipanów, że mi normalnie rozum odjęło......
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
noemi 15:34, 24 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Pięknie warto było sadzić ...

Ana , twoje czosnki , jak im obcięłaś liście rok temu jak w tym roku wyglądają ? nic im się nie stało ?…bo swoim też chce ciachnąć a mam je pierwszy raz
____________________
ogród magdalenka
Margarete 16:06, 24 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O rany...zaczyna sie spektakl.....cudnie, bajkowo, przepieknie............brak słów Aneta !
Warto sadzic cebulowe oj warto !!!
Exotic emperior sa rzeczywiście śliczne, to połączenie delikatnej waniliowej barwy z zielenia jest boskie.....ale i pozostałe kolory u ciebie sliczne, i kształty tez.......

U mnie chciałam nacieszyc sie tulipanami i nawet powstawiałam foty na forum żeby je pokaząc bo mam je pierwszy raz u siebie i cieszyłam sie aż do wczoraj, przyszła burza z gradem i po tulipanach, jakies takie roztrzepańce zostały. Dobrze że wszystkie na raz nie kwitna bo te w pąkach mają sie dobrze, na szczęście. A poprzedniego dnia jak robiłam fotki to załowałam,że nie zakwitaja wszystkie razem w jednym czasie żeby tworzyc takie kolorowe, przenikajace sie plamy....teraz wiem że lepiej jest jak kwitna na raty i po kolei....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 19:38, 24 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
to że listki są przyschnięte to raczej norma chociaż widzę że u mnie w tym roku nie wyglądają tragicznie.
Pamiętam jak w pierwszym sezonie wkurzały mnie te zaschłe liście i je poobcinałam i wszyscy na forum się śmieli, a teraz czytam u Marzenki, że poobcinała czosnkom liście
zaraz wstawię dzisiejszą fotkę tych najstarszych czosnków


Bo moje czosnki muszą sie w sobotę na imprezie odpowiednio prezentowac. Pal sześć kwitnienie za rok, najwyżej wszystkie insekty znów jesienią z czosnkow wyczyszczę. Przedkładam w tym roku estetykę nad wzgledy praktyczne
Lecę dalej oglądać boskie zdjecia.


Ps. Skopiowałaś wg mnie najpięknejszą rabatę z Keukenhof z żółtymi szachownicami i tulipanami liliokształtnymi. Bosko!!! Ża rok sobie przekopiuję przy kuchni
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Jag_58 19:51, 24 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Ana tulipany białe i żółte powalają ,zestawienie tulipek z szachownicami nieziemskie
____________________
Jagoda
agatanowa 20:31, 24 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
To już na pewno tysiące są
Ana, pięknie! Biały exotic emporio robi wrażenie tym bardziej, że chyba najliczniej występuje, szkoda że trochę bukszpan przyslania.
A reszta też cudna. Tygrysie bardzo energetyczne, cieszą oko jak słońca po zimie
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
hanawier 20:53, 24 kwi 2014


Dołączył: 15 kwi 2014
Posty: 171
Dzięki Nie ja baba ze wsi takiej prawdziwej z krowami i resztą. Do Łomży to tak przy okazji na zakupy i wiele ciekawych żeczy mnie omija, np. exotic objeździłam wszystkie biedronki i znalazlam jedną paczkę chyba tę, którą zostawiłaś przez pomyłkę i teraz u Ciebie jest morze tulipanów a u mnie siedem ale zato jakie piękne Jestem z wami na ogordowisku już od dawna, sama nie zabardzo mam co pokazywać ale podziwiam wasze ogrody Pozdrawiam Hania


____________________
Hanna Ogród w otulinie Biebrzy
Zeta 20:59, 24 kwi 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Pièknie ....feria barw tulipanowych ...no cuuudo .Ja w tym roku z tulipanami marnie no ale się napatrzyłam u Ciebie
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
AlKa 21:43, 24 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Anet cudne te twoje tulipany i korony. Miałam rację jesienią że królowa cebul będziesz Warto było poświecić sadzarke i nadgarstek widok jest mega
____________________
pora na zmiany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies