Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Zielona 22:03, 20 cze 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Anett... co za zabójcza cena tojeści!!! Przecież to skandal... to zwykła bylina - kosztuje kilka złotych... ale CHFS napędziła popyt...

Kulas gdzie zamieszkał?
Lukas 23:02, 20 cze 2014


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Taki pasażer na gapę to skarb mozna powiedzieć
Te gwiazdy chyba też by do mnie nie zawołały... hehe
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
ana_art 23:18, 20 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Anett... co za zabójcza cena tojeści!!! Przecież to skandal... to zwykła bylina - kosztuje kilka złotych... ale CHFS napędziła popyt...

Kulas gdzie zamieszkał?
no ba jest popyt jest podaż ale sadzonki identyczne jak u Szmitów, bardzo ładne, może z 5szt było
Kulas będzie posadzony tam gdzie Ci mówiłam, dostanie do towarzystwa małe kulinki. Mam nadzieję, ze będzie to jakoś wyglądało... bo nie wiem czy z wielkością nie przesadziłam... on ma 80cm minimum...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:24, 20 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Karabela napisał(a)
Oj oj widzę kogos bardzo pozytywnie zakreconego zakupy cudo. I mamy taki sam fotelik samochodowy, ja woze w nim lobuziaka 2 latka
nie wiem czy to można jeszcze pozytywnym zakręceniem nazwać czy chorobą ale naprawdę baaaardzo się ograniczałam w zakupach, tyle piękności było...miałam mało czasu i chodziłam sobie w kółko aż Pani mnie spytała czy pomóc w bylinach... żałuję jeszcze że nie kupiłam takiego pięknego przetacznika.
Mój łobuziak ma 3,5 roku i już jakiś czas eksploatuje ten fotelik, ale jeszcze chwilę pojeździ bo waży 15kg...wczoraj właśnie zdarł sobie pół polika i pod nosem ... ja za nim nie nadążam...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
nicol21 23:41, 20 cze 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10372
Ana piękne zmiany na przedpłociu! nie dziwne że ludki zagadują zawsze możesz zarazić swojąfascynacją innych.dobre rzeczy trzeba szerzyc!

i jak zwykle, pięknie u Ciebie jest.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gardenarium 09:16, 21 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Ja w sprawie mojego skromnego projektu i w obronie tego co robi Ana. Projekt jest po to żeby go zmieniać , dodawać co jest trendy i obecnie się podoba.

Projekt jest po to żeby ugór zamienić w boski zakątek, najpierw z pomocą, ale wszystkie detale można dodawać do woli i zgodnie ze zmianami jakie same w nas zachodzą.

Ana wyszła z ugoru dzięki swojej wielkiej determinacji, przewaleniu ogrodu do góry nogami, ja jej tę drogę wstępną wskazałam, miała wytyczony plan, wystarczy cofnąć się ileś tam stron wstecz.

Natomiast potem to już wszystko zależy od właściela/lki, czy mu/jej się chce czy nie.

Ana pokazała, że jej się chce..a co więcej, że jej wychodzi...

No i jak tu nie powiedzieć, że dzięki temu że tutaj jesteśmy, wspieramy się i napędzamy, zmieniamy nasze ogrody na lepsze. Tego nikt nam nie powie, że nieprawda. Prawda, tylko najważniejsze obudzić w sobie chęci i być pracowitym.

A zmiany, jak u Any, przyjdą z czasem Jednak to (plan, projekt, szkic, rysunek) jest potrzebne, czy wykonamy go sami czy zlecimy. Bez planu działania panuje chaos, który trudno ogarnąć. Z tym, o wiele prościej

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
butterfly 09:41, 21 cze 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Ana, pięknie masz
Będę zgapiać pod moje umbry, a co !
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
andziulka 10:00, 21 cze 2014


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
ślicznie u Ciebie wszystko rośnie, pozdrawiam
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
ana_art 10:08, 21 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gardenarium napisał(a)
już wszystko zależy od właściela/lki, czy mu/jej się chce czy nie.

Ana pokazała, że jej się chce..a co więcej, że jej wychodzi...

No i jak tu nie powiedzieć, że dzięki temu że tutaj jesteśmy, wspieramy się i napędzamy, zmieniamy nasze ogrody na lepsze. Tego nikt nam nie powie, że nieprawda. Prawda, tylko najważniejsze obudzić w sobie chęci i być pracowitym.




DZIĘKUJĘ!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:08, 21 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
butterfly napisał(a)
Ana, pięknie masz
Będę zgapiać pod moje umbry, a co !

A zgapiaj jak Ci się podoba
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies