Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Zielona 21:04, 20 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
emila napisał(a)
Aniu co to sa za trawki na tarasie w białych donicach?


chyba vertigo
ana_art 21:27, 20 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)


chyba vertigo
na pewno vertigo, dodaje nie zimują u nas ...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
emila 21:30, 20 lut 2015


Dołączył: 18 cze 2013
Posty: 118
ana_art napisał(a)
na pewno vertigo, dodaje nie zimują u nas ...


gdzies wcześniej je widziałam, ale nie pamietałam nazwy
____________________
Ogród nasz
ana_art 21:32, 20 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
malgorzata_s napisał(a)
Aniu przeczytałam oba teksty, to że się różnią od siebie to mało powiedziane...współczuję ale przecież zawsze zostaje pismo obrazkowe, które broni się samo.
nie powiem, że jest to dla mnie obojętne bo bym skłamała, ale nie biorę tego bardzo do siebie tak to już jest... pamiętacie jak Bogdzia i Mała Mi wspominały Maję, tzn niedociągnięcia tudzież inne 'błędy' Nie ma tragedi, oby większych tragedii nie było... za parę dni swoim zwyczajem działkowiec opublikuje fotki z tekstem (grrr) na swoim profilu na fb i po mnie pojadą 'miłośnicy' przyrody jakoś zaczynam się do tego przyzwyczajać... w myśl zasady kto ma miekkie serce ten musi mieć twardą dupę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 21:36, 20 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Wiesz co Aneta... oglądam sobie różne roślinki i... mam ochotę na kleome Różowa idealna dla Ciebie

EDIT: Ups... nie zauważyłam, że wbiłam się po tym gorzkim Twoim komentarzu... Wyskoczyłam jak Filip z konopii, ale chyba mi wybaczysz...
ana_art 21:39, 20 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Wiesz co Aneta... oglądam sobie różne roślinki i... mam ochotę na kleome Różowa idealna dla Ciebie
Marta przecież Ty wiesz ile ja mam chciejstw wiesz że męczy mnie jedno... brak miejsca
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:41, 20 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Wiesz co Aneta... oglądam sobie różne roślinki i... mam ochotę na kleome Różowa idealna dla Ciebie

EDIT: Ups... nie zauważyłam, że wbiłam się po tym gorzkim Twoim komentarzu... Wyskoczyłam jak Filip z konopii, ale chyba mi wybaczysz...
gupka jakby powiedział Jasiek
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Kuba 21:43, 20 lut 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Piękny ogród, piękne zdjęcia, szkoda że niesmak został...
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
ana_art 21:47, 20 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kuba napisał(a)
Piękny ogród, piękne zdjęcia, szkoda że niesmak został...
takie życie, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem za chwilę wiosna i będzie różowo
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 21:48, 20 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jaka szkoda, że tak daleko mieszkasz... u mnie byś sobie poszalała... a ja chętnie bym Ci oddała po opiekę kilka pustych rabat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies