Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

siakowa 12:02, 23 lut 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
ana_art napisał(a)
.......WIOSNA idzie bo mój kot nie wrócił dzisiaj na noc do domu


____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Asiuniaa 18:26, 23 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Witam. Wspaniały ogród, wspaniała praca naprawdę podziwiam i gratuluję !
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Madzenka 20:37, 23 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Co tu tak cichutko?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 20:47, 23 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Co tu tak cichutko?
bo u mnie jeszcze trochę zimowo
ale jeszcze minutka i się wiosennie zrobi
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
makkasia 08:31, 24 lut 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Anetko ja się baardzo cieszę z tej publikacji baaardzo Ci gratuluję a złymi językami się nie przejmuj oni są nieszczęśliwi i należy im tylko współczuć.

Już nie moge sie doczekać wstęgi krokusowej, która rozpoczyna spektakl cebulowych cudeniek u Ciebie.
U mnie w tym roku mam nadzieję też na barwną wiosnę. Makowo jest zaminowane cebulami

Pamiętasz cisy z Mrówki z opuchlakami ?? z moich 6 cisów wypadły dwa (uzupełnione w ramach reklamacji też z tego samego źródła Teraz jest zieloniutki i cieszy dość zwartą wysoką ścianą

Macham i życzę pięknego tygodnia
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Malgosik 09:16, 24 lut 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Hej

Zaglądam do Ciebie za oznakami wiosny.
A tu żurawki do ciachania.
Zdjęcia z konkursu przypomniały mi jaki masz ładny ogród.

Aneta, miałaś kiedyś pożółknięty ekran z bukszpana. Czym go wyleczyłaś?
Florovit wystarczy po liściach i do gleby?
____________________
Ogród na glinie
ana_art 09:33, 24 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
makkasia napisał(a)
Anetko ja się baardzo cieszę z tej publikacji baaardzo Ci gratuluję a złymi językami się nie przejmuj oni są nieszczęśliwi i należy im tylko współczuć.

Już nie moge sie doczekać wstęgi krokusowej, która rozpoczyna spektakl cebulowych cudeniek u Ciebie.
U mnie w tym roku mam nadzieję też na barwną wiosnę. Makowo jest zaminowane cebulami

Pamiętasz cisy z Mrówki z opuchlakami ?? z moich 6 cisów wypadły dwa (uzupełnione w ramach reklamacji też z tego samego źródła Teraz jest zieloniutki i cieszy dość zwartą wysoką ścianą

Macham i życzę pięknego tygodnia

Kochan bardzo mnei cieszy ta wiadomość o cisach, one naprawdę były piękne i taniutkie, fajnie że Cieszą Cie zielenią. teraz jeszcze zapewne taką lekko uśpioną ale za chwilę wybuchną głęboką zielenią
Fajnie napisałaś o zaminowaniu bo faktycznie jak zaczynają kwitnąć to jak wybuch. Dzisiaj rano przebiegłam szybciutko przez ogród i widzę że cebulowe się pchają, a jeszcze dwa dni temu mało co było widać w szłwi też wypatrzyłam nowe listki maleńkie. Wystarczyło, że zrobiło się troszeczkę cieplej.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:36, 24 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Malgosik napisał(a)
Hej

Zaglądam do Ciebie za oznakami wiosny.
A tu żurawki do ciachania.
Zdjęcia z konkursu przypomniały mi jaki masz ładny ogród.

Aneta, miałaś kiedyś pożółknięty ekran z bukszpana. Czym go wyleczyłaś?
Florovit wystarczy po liściach i do gleby?

według mnie wystarczy intensywnie florowit lub dodatkowo nawóz z wysoką zawartością potasu, bo to braki potasu objawiają sie takim pomarańczowym kolorem. Właśnie bukszpany na zawijasowej po przesadzeniu złapały taki kolor. W ubiegłym roku byłam oszczędna z nawozem dla nich po posadzeniu i widać to wyraźnie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ania74 09:52, 24 lut 2015


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Gratuluję i ja!!!
Otwieram wczoraj gazetkę, przeglądam sobie strona po stronie i nagle...
czekaj czekaj... toż to ogród Any!!! I micha mi się ucieszyła
Nie da się go z żadnym innym pomylić...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Malgosik 10:13, 24 lut 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
ana_art napisał(a)

według mnie wystarczy intensywnie florowit lub dodatkowo nawóz z wysoką zawartością potasu, bo to braki potasu objawiają sie takim pomarańczowym kolorem. Właśnie bukszpany na zawijasowej po przesadzeniu złapały taki kolor. W ubiegłym roku byłam oszczędna z nawozem dla nich po posadzeniu i widać to wyraźnie


Dzięki

Florovit mam pod ręką. Ale to chyba dopiero w kwietniu po cięciu zacząć podlewać?
Myślę też, czy nie rozrzedzić fusów z kawy wodą i nie podlewać ich takim nawozem. W końcu z ekspresu fusy są codziennie. Właśnie wszystkie doniczki w domu nimi zasilam.
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies