Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 10:19, 24 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Malgosik napisał(a)


Dzięki

Florovit mam pod ręką. Ale to chyba dopiero w kwietniu po cięciu zacząć podlewać?
Myślę też, czy nie rozrzedzić fusów z kawy wodą i nie podlewać ich takim nawozem. W końcu z ekspresu fusy są codziennie. Właśnie wszystkie doniczki w domu nimi zasilam.
wydaje mi się, że podlewałam przed cięciem, jak widziałam że już ruszyły.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:19, 24 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Malgosik napisał(a)


Dzięki

Florovit mam pod ręką. Ale to chyba dopiero w kwietniu po cięciu zacząć podlewać?
Myślę też, czy nie rozrzedzić fusów z kawy wodą i nie podlewać ich takim nawozem. W końcu z ekspresu fusy są codziennie. Właśnie wszystkie doniczki w domu nimi zasilam.
wydaje mi się, że podlewałam przed cięciem, jak widziałam że już ruszyły. A fusy u mnie też lądują na rabatach
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:21, 24 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ania74 napisał(a)

Nie da się go z żadnym innym pomylić...

dziękuję, To ostatnie zdanie jest mega ważne dla mnie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ewalm 10:46, 24 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Anetko, skoro tak Ci namącili z tekstem to może nie będę Ci gratulować publikacji, tylko po prostu pięknego ogrodu. To prawda, że trudno pomylić. Dla mnie znakiem firmowym jest w nim ten szpaler hortensji podsadzony rozchodnikami Piękny widok 'by ana-art'.

ps. nie czytałam nigdy komentarzy pod Mają ani na działkowcowym fb - naprawdę są takie paskudne? to strasznie przykre...
____________________
Ogródek na trzy lata
kitek81 14:37, 24 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
dzisiaj przyszedł do mnie Działkowiec, bo mam prenumeratę i pierwsze co, to szukałam Twojego ogrodu jak zwykle ujmujące zdjęcia, jednego w swoim rodziaju ogrodu
gratuluję i życzę kolejnych sukcesów
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Iwk4 21:08, 24 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ana, czy to możliwe, aby werbena siana 17 lutego kiełkowała? Na wierzchu widać kilka pojedynczych par listków. I stwierdzam, ze werbena ciągnie do światła. Muszę ciągle doniczkę przekręcać. Stipa tak nie robi.
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 21:19, 24 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)
Ana, czy to możliwe, aby werbena siana 17 lutego kiełkowała? Na wierzchu widać kilka pojedynczych par listków. I stwierdzam, ze werbena ciągnie do światła. Muszę ciągle doniczkę przekręcać. Stipa tak nie robi.
jak ma dobre warunki to licho wie, to ta którą Ci wysłałam? jeśli tak to się ciesze
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:22, 24 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
kitek81 napisał(a)
dzisiaj przyszedł do mnie Działkowiec, bo mam prenumeratę i pierwsze co, to szukałam Twojego ogrodu jak zwykle ujmujące zdjęcia, jednego w swoim rodziaju ogrodu
gratuluję i życzę kolejnych sukcesów


swoją drogą zastanawia mnie dlaczego prenumerata przychodzi kilka dni po 'premierze' odcinka. Zawsze wydawało mi się, że prenumeratorzy otrzymują pisma jako pierwsi
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kitek81 21:53, 24 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
faktycznie, późno jakoś, już od paru dni dreptałam przy skrzynce na listy i wyczekiwałam listu ale w końcu się doczekałam i mogłam znów popodziwiać Twój ogród w gazecie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Madzenka 22:31, 24 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nawożenie roslin można rozpocząć w marcu. Macham Ana
Widziałam w prognozach źe temepratura u Ciebie aktualńie neimal identyczna jak u mnie bedzie, czyli wiosna?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies