Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

frezja 10:21, 23 sty 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Sebek napisał(a)


Nie jest zimozielona, więc ścinasz ją wiosną przy ziemi


O,nie wiedziałam,zapewne bym skubała i już jestem mądrzejsza w tej kwestii.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 10:25, 23 sty 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
ana_art napisał(a)


i po przesadzeniu w innej konfiguracji
09.2015



Ja z tych zainteresowanych...widok dech zapiera;czekać mi teraz pozostało,aż moja pokaże się w "dobrym świetle"

____________________
Ewa - Ogrodowy song
MirellaB 10:54, 23 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
ana_art napisał(a)
tak, jest problem. Jak pytałam w ubiegłym roku w różnych ogrodniczych to patrzyli na mnie dziwnie. Mam nadzieję, że w tym roku Marta (puszczam oko i buziaka ) stanie na wysokości zadania i będzie można ją kupić

Ana jaka Marta sprzedaje kosmosy? Napisz wiadomość.
Na Allegro znalazłam kłącza szt.1 za 8,50, wysyłka od marca. Ciekawe jak wygląda to jedno kłącze?
A Ty masz kosmosy z nasion czy kłączy?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 11:00, 23 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ana fajnie, że dużo napisałaś o Hakone.
Jesienią kupowałam w ogrodniczej i pani zapewniała mnie,że ta trawa jest zimozielona. Teraz już wszystko wiem, brązowe na wiosnę ściąć. W moim przypadku to będzie cała kępa.

Ana,a czy Hakone mogę dać jako uzupełnienie między zimozielonymi różnymi iglakami w pełne słońce, strona południowa?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
jankosia 11:05, 23 sty 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Piękne te haconki u ciebie. Ja sobie wzięłam w tym roku trzy na próbę, ale mimo podlewania prezentowały się baaardzo brzydko, wręcz tragicznie. Podzieliłam jesienią resztki tego co zostało i poszło do cienia. Tylko jak patrzę teraz u ciebie ile to trzeba czekać na taki efekt... Ech ta cierpliwość Czemu trzeba jej tak wiele?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Madzenka 11:21, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Chyba hakone będzie popularna w tym roku na forum
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ren133 11:36, 23 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
ana_art napisał(a)
doskonale Cię rozumiem, bo ja zawsze się wściekałam, że ja chce już, natychmiast (marny to charakter) i jak ktoś mi mówił ogród to cierpliwość to miałam niezbyt cenzuralne słowa w głowie (ups) a teraz mogę śmiało powiedzieć ogród uczy cierpliwości...


To mnie też się przyda ta nauka?
Ja mam nadzieję, że moje w tym roku ruszą ... pamiętam jak mówiłaś, że w pierwszym sezonie trzeba im dać czas na ukorzenienie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
violinek 11:47, 23 sty 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 240
Dziekuje i nieustajaco pozdrawiam
____________________
Bylo fatalnie , jest dobrze a bedzie ...
Bogdzia 15:06, 23 sty 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
Bożenko w wizytówce nic się nie zmieniło od dawna, zdjęcia chyba z 2014 jak nie z 2013 bo mam lenia na zmianę fotek
za zaproszenie dziękuję, uwielbiam Twój ogród i Twoją ciepłą osobę


to nie chodzi o zmiany to chodzi o podziwianie Twojego pięknego ogrodu. Dzięki ze chcesz przyjechac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ewa004 17:26, 23 sty 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Aneczko cudowna istoto dziękuję bardzo za nasionka
Pieniążki za znaczek Ci odeślę .
Powiedz mi kiedy muszę je wysiać ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies