Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 08:46, 31 mar 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Co do hortek, zawsze mówiłam że te najdalsze gałęzie mam ucięte nad 3-4 oczkiem kolejne nad 2-3 oczkiem i te najbliższe frontu rabaty nad 2. Dzięki temu właśnie one sa całe zabudowane kwiatem. Jeszcze w drugim sezonie potrzebowały podpór po deszczu, od dwóch lat niczym ich nie podpieram ani nie podwiązuje, sa sztywne i się nie pokładają
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:47, 31 mar 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dominika11 napisał(a)
i od razu wsadzałaś w grunt
tak, według mnie to najpewniejszy sposób, oczywiście trzeba pamiętać o podlewaniu. Identycznie robiłam z trzmieliną.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
malkul 08:48, 31 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ana_art napisał(a)
Co do hortek, zawsze mówiłam że te najdalsze gałęzie mam ucięte nad 3-4 oczkiem kolejne nad 2-3 oczkiem i te najbliższe frontu rabaty nad 2. Dzięki temu właśnie one sa całe zabudowane kwiatem. Jeszcze w drugim sezonie potrzebowały podpór po deszczu, od dwóch lat niczym ich nie podpieram ani nie podwiązuje, sa sztywne i się nie pokładają

Królowo ty nasza
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 08:49, 31 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ana_art napisał(a)
tak, według mnie to najpewniejszy sposób, oczywiście trzeba pamiętać o podlewaniu. Identycznie robiłam z trzmieliną.

potwierdzam obciąć i w grunt w docelowe miejsce
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 08:49, 31 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
mikina34 napisał(a)


Ano,
widzę, ze u Ciebie runianka rośnie w pełnym słońcu, nie przypala jej? Naczytałam się, ze najładniejsza jest w cieniu, a tu proszę? To jak to z nią jest?
Swoją drogą bajkowe łany

Pozdrawiam


w cienu niby ładniejsze choć wtedy grzybek je lubi
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ana_art 08:50, 31 mar 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
mikina34 napisał(a)


Ano,
widzę, ze u Ciebie runianka rośnie w pełnym słońcu, nie przypala jej? Naczytałam się, ze najładniejsza jest w cieniu, a tu proszę? To jak to z nią jest?
Swoją drogą bajkowe łany

Pozdrawiam
wszyscy mówią ze ona jest cieniolubna, i pewnie tak jest, może jest wtedy ciemnozielona, u mnie jest ciut jaśniejsza, z obu stron domu rośnie na patelni. Zawsze podkreślam, że ona potrzebuje wody i wtedy ma szanse nawet w słońcu.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:51, 31 mar 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
malkul napisał(a)

Królowo ty nasza
jędza!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mixtoorka 08:54, 31 mar 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
U Ciebie Ana wszystko rośnie lepiej nawet runianka na patelni Cudne te fioletowe krokusy.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
ren133 08:59, 31 mar 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Ana
Twoje hortki po cięciu są wyższe od moich przed To ja może jednak zrobię jakieś lepsze zdjęcie i narysujesz mi gdzie ciać
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ana_art 09:18, 31 mar 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ren133 napisał(a)
Ana
Twoje hortki po cięciu są wyższe od moich przed To ja może jednak zrobię jakieś lepsze zdjęcie i narysujesz mi gdzie ciać
noooo ale weź pod uwagę że ja je sadziłam w 2012 i co roku je tnę zerknij na fotke porównawczą, wklejam jeszcze raz, gdzie widać rozkrzewienia po cięciu
2014


2015

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies