Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

anula_wn 22:32, 12 cze 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Aniu, super !!! uwielbiam Twój ogród a pracowitość podziwiam !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
ana_art 22:36, 12 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
siaaska napisał(a)
Ania to już nie ugór To piękny ogród Śmiem nawet powiedzieć że jeden z najpiękniejszych na ogrodowisku Te kolorki u Ciebie są niesamowite. Dopiero dzisiaj udało mi się podziwiać tulipanki. Ślicznie miałaś wiosną teraz tez jest ślicznie. Nowa rabata super teraz lepiej się prezentuje
Zauważyłam że przemalowaliście plac zabaw... Czym malowałaś i czy wcześniej pozbywałaś się poprzedniej farby bo był w innym kolorze ???


Asiu aż się zarumieniłam... akie komplementa...
Plac zabaw męczy M w wolnej chwili, a że chwil tych nie wiele to połowa jest jeszcze nie zaimpregnowana Plac zabaw był bez koloru jakgo przywieźlii o był gdzieniegdzie maznięty takim zielonym drewnochronem. Niczego zatem nie zdzieraliśmy, kupiłam białą bejce(?) jutro sprawdzę nazwę, M maluję żeby zmienić kolor i dać ochronę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:37, 12 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)
Aniu mamy podobne rabty kulkowo-stipowe nie muszę dodawać , źe mi się podoba
a wiesz jak tak dzisiaj na nią patrzyłam to coś mnie tam jeszcze 'uwiera'
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:45, 12 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
pojechałam dzisiaj po przetaczniki do ogrodniczego i nakupiłam traw... znowu robiłam zmiany na rabacie... fot niestety nie mam...
dumam nad budleją do donicy, jak myślicie dobry to pomysł?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Tess 22:48, 12 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12101
Pięknie wyszła ta rabata kulkowo-stipowa
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Wieloszka 09:29, 13 cze 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
ana_art napisał(a)

DAnusia mi mówila żeby podlać proagro, a w sklepie mi powiedzieli że już wycofany jest... myślałam, że pamięasz i moasz coś sprawdzonego


Anetko, Proagro był wycofany - od jakiegoś czasu jest z powrotem. Widocznie sprzedawcy z tych sklepów nie są na bieżąco
Zmiany u Ciebie bombowe!!! Nowa rabata bukszpany+traffki - mniam To właśnie jest fajne w małym ogrodzie - zrobiony raz, a porządnie potem wystarczy tylko dopieszczać
Podziwiam Cię, że masz czas i chęci na te zmiany - bo przecież już jest pięknie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:31, 13 cze 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
ana_art napisał(a)
a wiesz jak tak dzisiaj na nią patrzyłam to coś mnie tam jeszcze 'uwiera'

Ja bym powiedziała, że różnorodność traw (mam na myśli c.frosted curls i stipy - dałabym jedną z tych dwóch).
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
ana_art 10:11, 13 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
UWAGA nadejszła wiekopomna chwila

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3398-1008-zapraszam-do-mojego-ugoru-d-na-podlasiu

nie spodziewajcie się fajerwerków i czerwonego dywanu (hahahaha) ale zpewniam że postaram się by było miło po kurpsiosku "Gość w dom Bóg w dom"
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:13, 13 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Wieloszka napisał(a)

Ja bym powiedziała, że różnorodność traw (mam na myśli c.frosted curls i stipy - dałabym jedną z tych dwóch).
a widzisz nie ma więcej stip... a te które są i tak były malusie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kaisog1 10:55, 13 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Byłam Czytałam i zakupy widziałam Klon piękny mnie też one korcą Na spotkanie sie wstępnie zapisałam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies