Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Matka 20:56, 22 sty 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ana_art napisał(a)
mam dylemat roślinny
rosną Ci u mnie tutaj według projektu Rh sztuk 5 ale nie wiem czy ich nie zastapić różami w kolorze rózowym... otóż rh maja tam cały czas słońce, ciagle przypala im listki zimą wystawione są na mróz i słońce (teraz przykryłam je śniegiem) jak myslicie dobry to pomysł?
Czy jeszcze poczekać aż pisardii się rozrośnie...



Anet, przy rh jaka to żurawa?
____________________
U Matki
Enya73 21:00, 22 sty 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Twój ogród jest jak Twoja biżuteria, którą tworzysz Subtelny i piękny Buziaczki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
ana_art 22:13, 22 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Margarete napisał(a)


Boski ten róz jest u ciebie Anetko, w kazdym wydaniu ale te łany rózowych hortensji sa powalajace, wiesz że zgapiłam je od ciebie i od jesieni rosna sobie u mnie podobne w szpalerze, tyle że moje to póki co takie smetne chude patyczki sa, ale na wiosne dostana tło - miskantów gralici..cos tam a przed nimi w parterze chciałam posadzic jakies zurawki o czerwono-rózowych lisciach ale nie wiem czy nie bedzie za duzo tego samego koloru...
Wiem , przed hortensjami sa rozchodniki olbrzymie i one robia sie rózowe dopiero pod koniec sezonu, cały czas zdobiąc jasno-zielonym kolorem lisci + zurawki. Moze ja tez zrobie podobnie.......
Nie wiem co zrobić...........jeszcze mysle i szukam pomysłów.

wiem po ych fotkach sporo osob posadzilo vanille i bardzo dobrze bo to piękna hortka a ma dwa lata, rok temu też była smętnymi patyczkami, zreszto w tym roku dosadzilam jeszcze 3szt do szpaleru zamiast innej i liczę że w tym sezonie szpalerek będzie jeszcze ładniejszy...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:28, 22 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pszczelarnia napisał(a)
Ten róż to jak moje ulubione lody.
uwielbiam truskawkowe
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:30, 22 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mala_Mi napisał(a)
Róż jak róż.... ale zaskakuje mnie różnorodność w Twoim ogrodzie... ogród znów nie taki wielki, uporządkowany, duże grupy rośłin... a jednak tak urozmaicony.... a to już podziwiam z paszczą rozdziawioną
ogród malutki nawet bym powiedziała zamalutki ale staram się jak mogę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:32, 22 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
paniprzyroda napisał(a)
Już po letnim spotkaniu w Twoim ogrodzie pisałam o mistrzowskich zestawieniach i cudownych kolorach miałam dziś nadzieję na powtórkę i nie myliłam się jeśli pamiętasz, jaką nazwę ma jeżówka o prawie bordowych płatkach?( drugie zdjęcie na tej stronie). Pozdrawiam.
oczywiście nie pamiętam, bo ja zawsze myle nazwy, ale pogrzebalam i proszę bardzo echinacea purpurea vintage wine
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:40, 22 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogda napisał(a)


Anet, przy rh jaka to żurawa?
ale która? patrząc od lewej
po lewej masz berry smoth, przed delt down, po prawej wyszła mi z głowy ;P
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:42, 22 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Enya73 napisał(a)
Twój ogród jest jak Twoja biżuteria, którą tworzysz Subtelny i piękny Buziaczki
łoj nie przesadzaj...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Enya73 22:43, 22 sty 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Przesadzanie to moja specjalność
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Matka 22:44, 22 sty 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
No tak, chodzi mi o Berry w takim razie, ależ una wielkaile jej tam posadziłaś?5szt?
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies