Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

anna_studio 20:32, 23 sty 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
ana_art napisał(a)
przeczytałam u Madżenki że na stres poszla się poćwiczyć... mi najbardziej by pasowało w tej chwili wsunąć oooogromne lody albo jakąś lufe (chociaz nie piję) miałam pooglądać wasze róże ale ie mam siły idę chyba spać.... jutro będzie nowy lepszy dzień


....to my podobne jesteśmy nie tylko z imienia...
bo ja też bym podobnie...lody...albo nutella
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 20:33, 23 sty 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Pięknie Bogda...nawet w czerwieni
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 20:44, 23 sty 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Posiedziałam sobie troszkę u Ciebie Anuś...
Tak miło mi się zrobiło...takie piękne te kolory u Ciebie...
Na koloroterapię będę wpadać....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
makkasia 20:48, 23 sty 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Jak zwykle oniemiałam... kolorowy pomysł Danusi dał szansę poczuć lato w te mroźne dni - od Ciebie nie chce się wychodzić ..
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
baraga1904 21:37, 23 sty 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
ana_art napisał(a)
zabij a ja Ci nie powiem



...no co ty Ana od kryminału daleko.....
Madzenka 06:43, 24 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anna_studio napisał(a)


....to my podobne jesteśmy nie tylko z imienia...
bo ja też bym podobnie...lody...albo nutella

Hi hi jakos nie widać efektu po nutelli
Ana zachwyciłam się ogrodem różowym, utwierdzam się w przekonaniu, że róż i purpura w ogrodzie są zachwycajace. A ty do projektu Danusi dodałaś swoją duszę i połączenie jest niebiańskie.

Buziaki zasylam



Ps. Po wczorajszej jeżdzie samochodem i z powodu zakwasów z poprzednich dni nie ćwiczyłam, poleżałam i poczytałam cichutko i co.... Wyparowala ze mnie energia. Mus dzisiaj znow ćwiczyć!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 08:42, 24 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Na dobry dzień moje cudaki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:57, 24 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)

Hi hi jakos nie widać efektu po nutelli
Ana zachwyciłam się ogrodem różowym, utwierdzam się w przekonaniu, że róż i purpura w ogrodzie są zachwycajace. A ty do projektu Danusi dodałaś swoją duszę i połączenie jest niebiańskie.

Buziaki zasylam



Ps. Po wczorajszej jeżdzie samochodem i z powodu zakwasów z poprzednich dni nie ćwiczyłam, poleżałam i poczytałam cichutko i co.... Wyparowala ze mnie energia. Mus dzisiaj znow ćwiczyć!!!

oooch jak miło Ja też muszę bo za chwilę będzie mnie łatwiej przeskczyć niż obejść..., tylko mi się nie chce
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Pszczelarnia 09:34, 24 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ania, tak sobie oglądam kolory u Ciebie.
I bardzo mi się podobają róż z fioletem, może nawet odrobinę bordo bym dodała (lody jagodowe, truskawkowe i malinowe) i tak wygląda idealna paleta barw w ogrodzie, jak dla mnie. Tylko co zrobić z innymi kolorami, które proszą się o zaistnienie?
-20 - to jednak zimno. U mnie -5.

Ten różanecznik to Bogdzia powiedziała Album Novum. Ale ja nie wiem, czy Ty Eskimoo tez nie sadziłaś.
Ja swoje E. na wiosnę oddaję w dobre ręce (3 szt.), kupiłam Cunninghamsy. Niech na frontowej rabacie będzie porządek i łąd - powiedziałam sobie.

Zabawa karnawałowa? Uwielbiałam w przedszkolu i w szkole. Najfajniejsze było szycie strojów i pomysłowość moich sióstr ku utrapieniu Mamy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ana_art 10:12, 24 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pszczelarnia napisał(a)
Ania, tak sobie oglądam kolory u Ciebie.
I bardzo mi się podobają róż z fioletem, może nawet odrobinę bordo bym dodała (lody jagodowe, truskawkowe i malinowe) i tak wygląda idealna paleta barw w ogrodzie, jak dla mnie. Tylko co zrobić z innymi kolorami, które proszą się o zaistnienie?
-20 - to jednak zimno. U mnie -5.

Ten różanecznik to Bogdzia powiedziała Album Novum. Ale ja nie wiem, czy Ty Eskimoo tez nie sadziłaś.
Ja swoje E. na wiosnę oddaję w dobre ręce (3 szt.), kupiłam Cunninghamsy. Niech na frontowej rabacie będzie porządek i łąd - powiedziałam sobie.

Zabawa karnawałowa? Uwielbiałam w przedszkolu i w szkole. Najfajniejsze było szycie strojów i pomysłowość moich sióstr ku utrapieniu Mamy.

Ewuniu dziękuję że zajrzałaś, u mnie jest i trochę bordo,jest i żółty, i pomarańczowy, biały. Tylko czerwieni brak pomimo tego że czerowny lubię to w ogrodzie mi nie pasuje
Wiedziałam, że mi przypomnisz nazwę ten RH to Eskimo, pamiętam jak mówiłaś że ma charakterystyczny pokrój i to między innymi też mnie denerwuje bo jest łysy od dołu... wydaje mi się że dobrze przygotowałam ziemie a i eskimo (2szt) i Cunninghamsy (3szt) które rosną w tym miejscu jakies mizerne, za to Nova zembia która jest od frontu ładnie przyrasta...
Chłopcy dzisiaj mają bal karnawałowy w przedszkolu i aż się zdziwiłam, że Franek nie chciał batmana, zorro czy innego wojownika...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies