Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 22:46, 22 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogda napisał(a)
No tak, chodzi mi o Berry w takim razie, ależ una wielkaile jej tam posadziłaś?5szt?
oj napewno więcej... 8-9...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
AgnieszkaW 22:47, 22 sty 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
I ja muszę pochwalić Twoje różowe (i nie tylko różowe) kompozycje, bo piękne są
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
ana_art 22:50, 22 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
przeczytałam u Madżenki że na stres poszla się poćwiczyć... mi najbardziej by pasowało w tej chwili wsunąć oooogromne lody albo jakąś lufe (chociaz nie piję) miałam pooglądać wasze róże ale ie mam siły idę chyba spać.... jutro będzie nowy lepszy dzień
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Selly 08:17, 23 sty 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Witam w " nowym lepszym" dniu !

A jaki dziś kolor obowiązuje ? Zostało nam jeszcze coś wolnego w palecie barw ? Przydałoby się cos rozgrzewającego, bo pewnie u Ciebie mróz co nie miara. Ile pokazuje Twój megadokładny termometr przy pc ?
Całą Polskę przymroziło , ale pewnie u Ciebie rekordowo. A jeszcze niedawno zastanawiałaś się, czy nie odkryć róż , bo tak było ciepło
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
ana_art 09:23, 23 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Selly napisał(a)
Witam w " nowym lepszym" dniu !

A jaki dziś kolor obowiązuje ? Zostało nam jeszcze coś wolnego w palecie barw ? Przydałoby się cos rozgrzewającego, bo pewnie u Ciebie mróz co nie miara. Ile pokazuje Twój megadokładny termometr przy pc ?
Całą Polskę przymroziło , ale pewnie u Ciebie rekordowo. A jeszcze niedawno zastanawiałaś się, czy nie odkryć róż , bo tak było ciepło

u mnie już innych barw nie będzie bo Danusia wyczepała moje kolory, no nie było czerwieni, ale czerwień to ja miałam w tamtym roku w jednorocznych o mrozie nawet nie chce mysleć brrrr -20 o godz 8,30...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gabrysia_ 09:26, 23 sty 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Wyspana?
Oj,to nieźle u ciebie przymroziło ,u mnie teraz -6stopni,śniegu tyle co kot napłakał
____________________
Mala_Mi 09:28, 23 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dmucham rozgrzewająco od siebie... śniegu prawie nie ma i -5.
Czerwony lubiłam.. piszę czas przeszły, bo mam go jakoś teraz bardzo mało
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 09:32, 23 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mala_Mi napisał(a)
Dmucham rozgrzewająco od siebie... śniegu prawie nie ma i -5.
Czerwony lubiłam.. piszę czas przeszły, bo mam go jakoś teraz bardzo mało
ha ja u Ciebie Ty u mnie a ja w ogrodzie czerwieni nimam... no może poza jeżówką hot red ale kupowałam w pąkach i nie wiedziałam co to, to
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Nati 10:32, 23 sty 2014


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
powiedz mi jeszcze kochana jakie masz brzozy u siebie i ta bordowa to nigra? czy one w miare ładnie zacieniaja?
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
ana_art 10:55, 23 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Nati napisał(a)
powiedz mi jeszcze kochana jakie masz brzozy u siebie i ta bordowa to nigra? czy one w miare ładnie zacieniaja?

brzozy mam różne dwie pożyteczne, i trzy każda inna ale odmian Ci nie powiem bo kupowane były bez nazwy... nigra narazie mała, trudno powiedzieć jak zacienia
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies