Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Witam, i o radę pytam :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam, i o radę pytam :-)

magda19831 15:02, 23 cze 2019


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
sarenka napisał(a)
Ładnie u Ciebie stopa ciekawie wygląda po deszczach


Dziękuje stipa rewelacyjnie przetrwała zimę i siewek też mam sporo. Uwielbiam ją.
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
magda19831 15:09, 23 cze 2019


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Rozplenica hamelm z brzozami - uwielbiam !



Róże, szałwię, graby , ostróżki, naparstnice . Zdjęcia z telefonu ....




____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
sarenka 15:57, 23 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
magda19831 napisał(a)
Rozplenica hamelm z brzozami - uwielbiam !



Róże, szałwię, graby , ostróżki, naparstnice . Zdjęcia z telefonu ....






U mnie Hameln dopiero w tym roku posadzone to jeszcze muszę poczekać aż pokażą swój urok
____________________
Magda W samym sloncu
Nowa12 22:37, 23 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
magda19831 napisał(a)


Dziękuje za identyfikacje

Jest piękna - to fakt, ale widze ze mszycę ją lubią.


Popryskałam raz na mszyce i dały jej spokój. W zeszłym roku w ogóle nie miałam na nich mszyc.
Ale ten rok jest specyficzny bo mszyce jedzą wszystko co popadnie .
Ona jest fajna bo kwitnie cały czas do mrozów bez cięcia i szybko rośnie. Z małej sadzonki, na koniec sezonu jest spora kępa.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 10:27, 03 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Agata, stipy i brzozy to jest duet idealny, który zamierzam wykonać u siebie. Mam 6 doorenbosków na wjazdowej za różanką i dosadzę wokół nich stipki
Myślałam o rozplenicach ale jednak stipy zwyciężyły

____________________
magda19831 10:55, 03 lip 2019


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
effka napisał(a)
Agata, stipy i brzozy to jest duet idealny, który zamierzam wykonać u siebie. Mam 6 doorenbosków na wjazdowej za różanką i dosadzę wokół nich stipki
Myślałam o rozplenicach ale jednak stipy zwyciężyły




Jestem Magda, nie Agata

zgadzam się - stipy i brzozy to duet idealny, ale w tym roku stipy robią mi tyle bałaganu, że Meksyk ! Nitki z nasionkami mam wszędzie, miedzy kostką jest pełno kołtunków i na rabatach jest tego od groma. Chyba poświęcę jedno popołudnie i je dokładnie wyczesze.Jak dla mnie brzozy i rozplenice to drugi idealny duet, ale wiadomo że na rozplenicę czeka sie dłużej niż na stipe.
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
eVka 10:58, 03 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
magda19831 napisał(a)



Jestem Magda, nie Agata

zgadzam się - stipy i brzozy to duet idealny, ale w tym roku stipy robią mi tyle bałaganu, że Meksyk ! Nitki z nasionkami mam wszędzie, miedzy kostką jest pełno kołtunków i na rabatach jest tego od groma. Chyba poświęcę jedno popołudnie i je dokładnie wyczesze.Jak dla mnie brzozy i rozplenice to drugi idealny duet, ale wiadomo że na rozplenicę czeka sie dłużej niż na stipe.

Matko sorki, ja ciągle imiona mylę Kasie z Asiami, Magdy z Kasiami etc Przepraszam.

Oj przy kostce stipa rzeczwyiście średnio się sprawdzę. Mam przy chodniku na jednej rabacie i czasami też mnie wkurza. Czytałam u Milki że ona czesze i chyba też chwycę grzebyk w łapki i kucyki poczeszę.

Na rabacie gdzie z dwóch stron jest kora można pozwolić sobie na więcej.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies