Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Odcienie zieleni 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni 2

jolanka 21:04, 11 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Efffa napisał(a)
hejka , tak ciachałam , ale tak delikatnie a jutro przywoże następne juppi


Ewelinko, pamiętaj po ciachaniu aby opryskać Mazan napisał mi, że tego nie zrobiłam wiosną i dlatego 2 kulki mocno chorują .

Zapraszam na zdjęcia róż po wystawie w Końskowoli
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Marta 08:32, 14 lip 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
jolanka napisał(a)


Ewelinko, pamiętaj po ciachaniu aby opryskać Mazan napisał mi, że tego nie zrobiłam wiosną i dlatego 2 kulki mocno chorują .

Zapraszam na zdjęcia róż po wystawie w Końskowoli


Czym opryskujecie?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
anbu 07:28, 21 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ewelinko co tu tak cichutko, pokaż jakieś zdjęcia, ogród na pewno bujnął
____________________
Ania Ogród Ani :)
Pluszakowa 09:46, 21 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
No Ewelinko też wpadam z poranna kawą , a tu cisza ...... Pokaż co u ciebie
____________________
Magda Mały ogród miejski!
ag_zie 13:29, 21 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Ufff...nareszcie do Ciebie dotarłam będę zaglądać a teraz idę na spacer do Ciebie!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
gierczusia 11:46, 22 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_t napisał(a)
Ewelina co u Ciebie?urlop? czy szykujesz niespodziankę? jak tak to uprzedź kiedy foty, żebym melise zdążyła wypić

Ja widzę ,że meliskę trza będzie naparzyć hurtem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
frezja 11:55, 22 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
jolanka napisał(a)


Ewelinko, pamiętaj po ciachaniu aby opryskać Mazan napisał mi, że tego nie zrobiłam wiosną i dlatego 2 kulki mocno chorują .



Po ciachaniu bukszpanów ? oprysk...czym. Czy OW ?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
anbu 12:01, 22 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
jolanka napisał(a)


Ewelinko, pamiętaj po ciachaniu aby opryskać Mazan napisał mi, że tego nie zrobiłam wiosną i dlatego 2 kulki mocno chorują .

Zapraszam na zdjęcia róż po wystawie w Końskowoli


No właśnie różne są opinie w sprawie oprysku bukszpanów. Co dopiero pisałyśmy o tym u Alicji. Jedni pryskają prewencyjnie, inni wcale. Danusia podała nawet program ochrony buksów. Chciałabym wiedzieć jak być powinno, bo w tym roku stałam się właścicielką kilku kulek i pewno na tych kilku się nie skończy
____________________
Ania Ogród Ani :)
Efffa 20:17, 25 lip 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Marta: tez sie ciesze, że bukszpany od razu wielkie.

Pluszaczku: Co Ty taka zbiegana, pojawiają się nowe roślinki, ale duzo roślinek oddałam w tym tygodniu komuś innemu: pozbyłam się 8 bordowych żurawek , mam jeszcze z 10, pozbyłam się host i pozbyłam się trawki takiej niefajnej, pozbyłam się cyprysików zielonych szt3, trzmieliny emerald i sunset, i innych.I jest mi z tym dobrze hihih, a zapomniałam, pozbyłam się 2 róż i została mi jedna, jednak róże to nie moje klimaty.

Beatka: nie bij, jak zdąże dziś zrobić zdj. to wkleje, ale martwi mnie ostatni przywieziony bukszpan, wykopując go zostało mu mało korzenia , nie dało rady inaczej, więc ten jeden boję się , że padnie,

Anna: taaa, niespodzianka , chciałabym , ale niestety nie mam żadnej niespodzianki, za to przeniosłam się do chaty, wielkie malowanie i robienie mebli,luster itp bardziej mnie chyba wnętrza kręcą teraz, ale z kolorami farb nie poszalałam niestety.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 20:24, 25 lip 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Jolanka ,dziekuję za przypomnienie, przez 3 lata nie pryskałam zadnego bukszpanu, ale teraz chyba bede musiała, oczywiście zdjecia oglądałam u Ciebie

Marta: ja sie nie znam na opryskach,

Aniu: właśnie chyba nie bujnął tak mocno, postaram się o zdjęcia

Pluszaczku: dziekuję ze zaglądasz jeszcze do mnie, a ja taka jakaś nieczasowa, mam nadzieje ze po moim wielkim malowaniu spotkamy się już napewno

Agnieszka: bardzo mi miło, ze jesteś u mnie,i pozostań, zaraz pędze do Ciebie

Gierczusia: Strasznie żałuję , że nie mam się czym chwalić, ale za to u Was oczka można napatrzeć

Frezja i Anbu: doszkoliłam się
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies