Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Odcienie zieleni 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni 2

kasja83 20:04, 12 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
anna_t napisał(a)

no fakt piekne są, odkrylam ostatnio ze mam taką inna końcówkę do odkurzacza i tak je teraz czyszczę. a Ty jak?


Wilgotna szmateczka i jadę każdą osobno-tzn. układam je jakby na płasko i ruchami poziomymi przejeżdżam po wszystkich.Trochę zabawy jest
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Marta 08:19, 14 sie 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
anbu napisał(a)


TU


Dzięki, na pewno poczytam☺

Ewelinko, jak tam remont? Czytałam o złamaniu, jakieś fatum u Was? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Efffa 19:54, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Pluszakowa napisał(a)
No u nas też to przerabialiśmy i u nas padło na tak dla firan teraz wybieramy głównie akcenty kolorystyczne i może żółty? Dywan miał być kolorowy np. turkus a chyba będzie szary w pasy

Firany gładkie ?czy z wzorem?ja to wszystko bez wzorów.Chyba faktycznie lepszy będzie szary, nie opatrzy sie tak szybko jak turkus
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 19:55, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
anna_t napisał(a)
ja z perspektywy czasu tez bym chyba wybrała firany a porwałam się na żaluzje drewniane i teraz co tydzień lata z puszkiem :/

Hihih, ja szukam czegoś bezobsługowego, ale jak narazie nic nie wymyśliłam, choć sprzątać lubię.U mnie zaluzje odpadają bo mam zewnętrzne.
Edit: u mnie najwiekszy problem to co dać do kuchni, ponieważ zlew pod oknem, a coś muszę mieć bo wszyscy mi do okna patrzą, a rolet, roletek nie bardzo za nimi przepadam,nie znalazłam kompromisu pomiędzy : nie mieć firan a zwykła białą bez wzoru firan, szkoda , że nie ma takiego forum wnętrzarskiego z osobą która faktycznie sie zna , jak Danusia na Ogrodowisku, może Malkul kiedyś bedzie nam doradzać, fajnie by było, hihihi
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 20:00, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Pluszakowa napisał(a)
Ja chętnie bym nie miała firan, ale w mieście nie te widoki. Może kiedyś super widok i mega przeszklenia.

mnie nerwuje jak ktoś idzie do mnie i juz mi puka na okno do kuchni bo mnie widzi, tak jakbym drzwi nie miała
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 20:02, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Marta napisał(a)
Niezła rotacja roślinek. Oby bukszpan przeżył.

Pochwalisz się jakie meble robisz? Plisssss! Sama je robisz?

Bukszpan nie przeżył,
a mebelki robię minimalistyczne, komoda pod tv ,dębowe.Mam nadzieję , że wyjdzie nowoczesnie z nutą klasyki
aaa i zamówiłam dzieciusiowi mojemu młodszemu szafę, tę białą minimalistyczną, chyba Ci pokazywałam.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 20:04, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
kasja83 napisał(a)

Ja też mam żaluzje drewniane-fakt kurzą się,ale są piękneFirany nadają lekkości i przytulności...no i są tańsze

Mnie też powalają piękne , nie wymyślate firany, oj a przytulności faktycznie nadają fest.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 20:04, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Anbu
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 20:05, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
anna_t napisał(a)

no fakt piekne są, odkrylam ostatnio ze mam taką inna końcówkę do odkurzacza i tak je teraz czyszczę. a Ty jak?

jak ja lubie toforum bo nie jest tylko ogrodowe
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 20:17, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
kasja83 napisał(a)


Wilgotna szmateczka i jadę każdą osobno-tzn. układam je jakby na płasko i ruchami poziomymi przejeżdżam po wszystkich.Trochę zabawy jest

nie nudzisz się jednym słowem
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies