Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na polanie "

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na polanie "

BeataB 21:17, 31 maj 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26
Witam Wszystkich pasjonatów ogrodów i Ogrodowiska. Od wielu miesięcy śledzę i zaglądam tu do wielu wątków i artykułów. Trafiłam na Ogrodowisko po obejrzeniu odcinków Mai w Ogrodzie i oczywiście pięknego ogrodu Pani Danusi. Wracam do niego wielokrotnie.Zakładanie swojego ogrodu zaczęłam w ubiegłym roku i etapami realizuję do dzisiaj. Końca nie widać ale to bardzo przyjemne. Dwa lata temu powstał profesjonalny projekt, dzisiaj już wielokrotnie zmodyfikowany. Działka jest położona na polanie (lasem jest otoczona z dwóch stron) wraz z działką naszego przyszłego sąsiada. Bardzo lubię rododendrony i azalie więc od tych roślin zaczęłam sadzenie spiesząc się by już zakwitły u mnie w tym roku. Trawa z rolki by szybko miały piękne tło. W ubiegłym roku posadziliśmy 100 małych cisów,które w przyszłości (chyba odległej stworzą żywopłot). Nie sądziłam, że da mi to tyle radości
____________________
BeataB Ogród na polanie"
jolanka 21:30, 31 maj 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Witaj na ogrodowisku. Cieszę się, że mogę pierwsza Cie przywitać
Chyba już jesteś doświadczonym ogrodomaniakiem bo piękne zdjęcia swojego ogrodu pokazujesz.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Karol99 21:38, 31 maj 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Bardzo podoba mi się u Ciebie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
BeataB 21:39, 31 maj 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26
Witam bardzo serdecznieDoświadczenie mam niespełna roczne głównie czytanie Ogrodowiska, czasami prawie do rana. Miałam wcześniej przygotowany projekt, jakoś nie wierzyłam w swoje siły i całe życie mieszkania w bloku ...myślałam,że sama nie podołam wyzwaniu. Jednak po lekturze zdążyłam już go zmienić i dodać swoje pomysły. Zakochałam się w ogrodzie nie tylko bukszpanowym i zaczęło sięDziękuję za miłe słowa
____________________
BeataB Ogród na polanie"
BeataB 21:39, 31 maj 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26
Witam bardzo serdecznie. Doświadczenie mam niespełna roczne głównie czytanie Ogrodowiska, czasami prawie do rana. Miałam wcześniej przygotowany projekt, jakoś nie wierzyłam w swoje siły i całe życie mieszkania w bloku ...myślałam,że sama nie podołam wyzwaniu. Jednak po lekturze zdążyłam już go zmienić i dodać swoje pomysły. Zakochałam się w ogrodzie nie tylko bukszpanowym i zaczęło się. Dziękuję za miłe słowa
____________________
BeataB Ogród na polanie"
BeataB 22:08, 31 maj 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26


Czekałam w tym roku na ukochane tulipany i hiacynty


____________________
BeataB Ogród na polanie"
Dominika11 07:14, 01 cze 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj serdecznie
mi również bardzo sie u Ciebie podoba i będę z miłą chęcia zaglądać co się będzie u Ciebie działo
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Gardenarium 08:49, 01 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Witaj Basiu, bardzo miło mojemu ogrodowi że się w nim zakochałaś Pozdrawia Cię.
Zaczynają kwitnąć róże, szkoda tylko że tak burze przechodzą.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
BeataB 11:41, 01 cze 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26
Gardenarium napisał(a)
Witaj Basiu, bardzo miło mojemu ogrodowi że się w nim zakochałaś Pozdrawia Cię.
Zaczynają kwitnąć róże, szkoda tylko że tak burze przechodzą.
.



Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie, na razie próbuję rozpoznać jak technicznie opanować forum, działam intuicyjnie nie wszystko wychodzi muszę chyba poczytać bo mam nawet problem z odpowiedziami, nie wiem czy zrobiłam to dobrze
____________________
BeataB Ogród na polanie"
BeataB 11:48, 01 cze 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26
Czy gdzieś jest instrukcja jak pisać odpowiedzi usuwać podwójnie zamieszczone posty, wklejać buźki itp jestem jednak zielona w tym temacie
____________________
BeataB Ogród na polanie"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies