Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na polanie "

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na polanie "

Kindzia 12:08, 01 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
BeataB napisał(a)
Czy gdzieś jest instrukcja jak pisać odpowiedzi usuwać podwójnie zamieszczone posty, wklejać buźki itp jestem jednak zielona w tym temacie





Witam serdecznie

Naciskasz "cytuj" i zaczynasz pisać po ostatnim quote. Buźka to : i D albo ), z wywalonym jęzorem to : i P, smutna to : i (. z przymróżeniem oka ; i ). Oczywiście wszystko pisane bez "i", razem. Spróbuj

Ładnie u Ciebie, nie widać, że to taki młody ogród

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
BeataB 12:28, 01 cze 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26


Dziękuję piszę komórką więc wszystko działa ale muszę się więcej naszukać Mój ogród ten ze zdjęć tegoroczny sądziłam duże rośliny i drzewka ale mam jeszcze szczere pole tu i tam , jak ogarnę to wszystko oprowadzę chętnie
____________________
BeataB Ogród na polanie"
sylwia_slomc... 15:06, 01 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Witaj, już jest ładnie zadbane i czyściutko. Od różaneczników ekspertem jest tutaj Bogdzia, chętnie pomaga i radzi innym też zaczynałam 2 lata temu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BeataB 17:39, 01 cze 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26
sylwia_slomczewska napisał(a)
Witaj, już jest ładnie zadbane i czyściutko. Od różaneczników ekspertem jest tutaj Bogdzia, chętnie pomaga i radzi innym też zaczynałam 2 lata temu
.

Witam dziękuję za miłe słowa, wiem o Bogdzi z programu Maja w ogrodzie,jej ogród jest niesamowity. Ja dopiero raczkuję jeśli chodzi o doświadczenie. Właśnie walczę z opuchlakami,9 rododendronów musiałam usunąć, zamówiłam preparat z nicieniami...zobaczymy czy uda mi się je usunąć
____________________
BeataB Ogród na polanie"
BASIA8 13:34, 02 cze 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj na Ogrodowisku Piękny Masz ogródeczek - równiutki, czyściutki Solec Kujawski jest bliski Mojej osobie bo jest tam JuraPark, a tak się składa że Ja pracuję w tej firmie.
Pozdrawiam Serdecznie.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gardenarium 21:21, 03 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wejdź na dział sprawy techniczne

uśmieszki

http://www.ogrodowisko.pl/watek/209-nowe-funkcjonalnosci-szybkie-dodawanie-zdjec-usmieszki-statystyki-i-inne-drobne-zmiany

jak usuwać? już usunęłam, możesz edytować, kliknij "Edytuj" w ciągu 48 godz możesz zmienić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bogdzia 22:47, 03 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dlaczego tyle rh usunęłas? Przez opuchlaki? To co one takiego zrobiły bo mam nadzieje ze nie zjadły całych rh. Podoba mi sie Ciebie , las i rh i cebulowe, cudnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
BeataB 09:00, 05 cze 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26


Bogdzia napisał(a)
Dlaczego tyle rh usunęłas? Przez opuchlaki? To co one takiego zrobiły bo mam nadzieje ze nie zjadły całych rh. Podoba mi sie Ciebie , las i rh i cebulowe, cudnie.

Niestety z tymi rh przyjechały opuchlaki i zbyt późno zorientowałam się co im dolega wyjęłam je po prostu bez korzeni z ziemi. Niestety wczoraj przyjechałam po kilkudniowej nieobecności i pierwsze co zobaczyłam to opuchlak zjadających moją azalię. Zamówiłam nicienie ale nie wiem czy sobie poradzą.Część rh sadzonych jesienią też ucierpiało ale kwitły,te fioletowe Grandiflorum i Elegance sadziłam teraz więc wyglądają na razie dobrze.
____________________
BeataB Ogród na polanie"
BeataB 09:02, 05 cze 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26
Gardenarium napisał(a)
Wejdź na dział sprawy techniczne

uśmieszki

http://www.ogrodowisko.pl/watek/209-nowe-funkcjonalnosci-szybkie-dodawanie-zdjec-usmieszki-statystyki-i-inne-drobne-zmiany

jak usuwać? już usunęłam, możesz edytować, kliknij "Edytuj" w ciągu 48 godz możesz zmienić.

Bardzo dziękuję za pomoc
____________________
BeataB Ogród na polanie"
BeataB 09:16, 05 cze 2016


Dołączył: 31 maj 2016
Posty: 26


Kilka zdjęć "wokół domu" stoi on bokiem do bramy wjazdowej i drogi więc przedogródek jest reż z boku. Przedogródek to cisy i bukszpany cięte w kule i stożki popodsadzane żurawkami i funkiami w kolorze cytrynowym inspirowany najpiękniejszym ogrodem
____________________
BeataB Ogród na polanie"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies