Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

AsiaK_Z 10:52, 17 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ładnie się robi Witaj
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwik69 10:56, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Kuba napisał(a)

Brawo za upór i rysunek
Myślę że początek z rabatą wymyśliłaś nieźle, potem możesz dodać tylko wypełniacze, np. trawy i będzie pięknie- i wszystko zaplanowała SAMA

Wiem,że zakładałaś ogród na podstawie projektu,gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej np.o kosztach?Dobranie roślin to wielka sztuka,za dużo mi się podoba
Kochana upór po pierwsze ale byś widziała te łzy w oczach,już chciałam zrezygnować z Ogrodowiska...
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 11:02, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
AsiaK_Z napisał(a)
Ładnie się robi Witaj

Witaj,wreszcie ktoś z sąsiedztwa.Widzę że tworzysz od nowa,to jeszcze więcej pracy ale efekty już widać.Powiedz gdzie zaopatrujesz się w rośliny bylinowe,bo namiar na trawy to mam.Już zamówiłam partię i przyjechały bardzo ładne
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Makusia 12:29, 17 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Witam Cię i ja
Masz pomysł trzeba go tylko doszlifowac. Będę podglądać Twoje poczynania ogrodowe
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
sylwik69 13:20, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Makusia napisał(a)
Witam Cię i ja
Masz pomysł trzeba go tylko doszlifowac. Będę podglądać Twoje poczynania ogrodowe

Witaj w moich progach
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Kuba 13:45, 17 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
sylwik69 napisał(a)

Wiem,że zakładałaś ogród na podstawie projektu,gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej np.o kosztach?Dobranie roślin to wielka sztuka,za dużo mi się podoba
Kochana upór po pierwsze ale byś widziała te łzy w oczach,już chciałam zrezygnować z Ogrodowiska...

Napisz priva do Danusi to Ci wszystko opisze, cena zależy od wielkości działki.
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
sylwik69 14:02, 17 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Kuba napisał(a)

Napisz priva do Danusi to Ci wszystko opisze, cena zależy od wielkości działki.[/quote

A jak to zrobić? mi trzeba po chłopsku kawa na ławę!!help
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
alis 14:48, 17 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Możesz o tu
http://www.ogrodowisko.pl/users/Gardenarium

Kliknij w zielony link: Napisz wiadomość


Witaj
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
KasiaWB 15:13, 17 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
sylwik69 napisał(a)
Wiem, że powinno się zakładać ogród kompleksowo ale nie potrafię siedzieć spokojnie i czekać aż budowa się skończy.Chyba mnie rozumiesz prawda?


)) o tak bardzo dobrze Ciebie rozumiem
Dobrze, że masz już podpis wątku - od razu trafiłam
Idę czytać dalej
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 15:24, 17 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Podoba mi się przejście na tył ogrodu. A na początek, jak jeszcze nie wiesz dokładnie co i jak będzie to zasiej trawnik, przynajmniej chwasty nie będą szaleć i będzie zielono zamiast gołej ziemi. Potem w tym trawniku będziesz wycinać rabaty ja w jednej części tak zrobiłam, jako rozwiązanie tymczasowe
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies