Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród KasiWB - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród KasiWB - część II

KasiaWB 19:03, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Moi Drodzy,
oto nadejszła wiekopomna chwila pierwszy tysiąc za mną ))))
Po 1916 dniach mojej obecności z Wami na Ogrodowisku czyli po 5 latach, 2 miesiącach i 28 dniach z łezką w oku ale i wielką radością rozstaję się z moim starym wątkiem… trochę to trwało )) wszystko się przeciągało, wiele się wydarzyło - i dobrego i złego, ogród miał być "skończony" chyba w 2013 (?!) i oczywiście nadal nie jest, ale systematycznie coś robimy ) jestem bogatsza o te lata doświadczeń - ogrodowych i nie tylko. Dzisiaj już wiem jak ważny jest dla mnie ogród Wierzę, że "Trudne początki ..." pod każdym względem mam już za sobą Jesteśmy już u siebie, mieszkamy w środku ogrodu (który cały czas powstaje), z czego bardzo się cieszymy możemy na spokojnie obserwować i planować kolejne rabaty poprzesadzać rośliny, które już od dawna na to czekają bo przecież ogród był pierwszy

Bardzo serdecznie dziękuję Danusi i Wszystkim, którzy przez te lata mnie wspierali Bardzo się cieszę, że z Wami tutaj jestem i że mogłam poznać tak wiele osób ogrodowozakręconych


Dzisiaj jest dobry dzień na inaugurację .... kubeczka z Chelsea Flower Show 2012, który dostałam od naszej Szefowej Danusi na Święcie Róż w jej ogrodzie w 2012 Wtedy obiecałam sobie, że pierwszy raz użyję go jak już zamieszkamy Ogród wprawdzie jeszcze powstaje, ale to jest dobry moment


....zatem z jeszcze większą radością otwieram szeroko drzwi do kolejnej części przygody z ogrodem, Ogrodowiskiem i Wami pozytywnie zakręconymi Ogrodomaniakami a co za ich progiem będzie? Kto to wie ) piękne: marzenia, rośliny, spotkania, ogrody i ludzie

Zapraszam Was do mojej przygody!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
dorciabe 19:28, 10 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Kasia gratuluję ogrodu, który stworzyliscie. Teraz może byc tylko piękniej, bo będziesz dopieszczać
Buziaki
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
jolanka 19:35, 10 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasiu, czuje sie wspaniale mogac byc tu tak szybko.
Ty jestes tu juz kilka lat, ja kilka miesiecy wiec to moze byc bardzo dobry znak. Ogrodowisko to wspaniale nie tylko Forum, ale tez magiczne miejsce gdzie nie tylko wymienia sie posty, informacje ale przede wszystkim wspiera, podtrzymuje na duchu gdy cos nie idzie tak jak powinno, i co najwazniejsze poznaje wspaniale osoby pelne pasji, pelne marzen , po prosu wspanialych przyjaciol.

Ciesze sie, ze tu jestem i ze jest tu NAS coraz wiecej.

Przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale robie to z jakiegos tableta u znajomych.

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kacha123 19:52, 10 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Melduję się i ja
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
jazzy 20:10, 10 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Obecna!

ps. Piękny wstęp do nowego wątku!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
KasiaWB 20:13, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dorciabe napisał(a)
Kasia gratuluję ogrodu, który stworzyliscie. Teraz może byc tylko piękniej, bo będziesz dopieszczać
Buziaki


Dziękuję nie ma jeszcze połowy ogrodu ale zrobimy no i będziemy dopieszczać
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Karol99 20:15, 10 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Melduje się.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Efffa 20:16, 10 lip 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Też obecna
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Juzia 20:17, 10 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
KasiaWB 20:22, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jolanka napisał(a)
Kasiu, czuje sie wspaniale mogac byc tu tak szybko.
Ty jestes tu juz kilka lat, ja kilka miesiecy wiec to moze byc bardzo dobry znak. Ogrodowisko to wspaniale nie tylko Forum, ale tez magiczne miejsce gdzie nie tylko wymienia sie posty, informacje ale przede wszystkim wspiera, podtrzymuje na duchu gdy cos nie idzie tak jak powinno, i co najwazniejsze poznaje wspaniale osoby pelne pasji, pelne marzen , po prosu wspanialych przyjaciol.

Ciesze sie, ze tu jestem i ze jest tu NAS coraz wiecej.

Przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale robie to z jakiegos tableta u znajomych.



dziękuję Jolanka za tak szybkie odwiedziny już zapomniałam po 5 latach jak się zakłada nowy wątek i podpis, ale instrukcja jest tak prosta, że udało się witaj więc w nowym rozdziale życia mojego ogrodu to bardzo dobry znak
O tak, to wspaniałe miejsce nie o wszystkim się pisze, ale to wsparcie jest o czym nieraz się przekonałam i nikt tak nie zrozumie ogrodnika jak drugi ogrodnik z pasją bo z kim można porozmawiać np. o odcieniach róży? )
Pozdrawiam


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies