Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - lipiec 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - lipiec 2011

monteverde 19:41, 02 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
widać ,że towarzystwo super, to już roczek, ale przeleciało,dziękuję Danusiu za to ,ze muszę codziennie wejść na Ogrodowisko, inaczej nie zaczynam dnia bez Was) zdrówka życzę Tobie i wszystkim obecnym na spotkaniu)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
haika 19:44, 02 lip 2011


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Danusiu, dziękuję z miłe spotkanie. I ogród i właściciele wspaniali. Było przepysznie i przepięknie.
Kasi i Ani również dzięki z otwarte furtki.
A te Wasze trawniki po których chodzi się jak po najszlachetniejszych dywanach.........marzenie.....

Pozdrawiam,
Renata
____________________
Haika
Syla 20:10, 02 lip 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ogromny zaszczyt dla mnie, było gościć się w Twoich Danusiu najpiękniejszych ogrodowych progach. Podziwiam Twój zapał do tego wszystkiego co tworzysz i robisz , dla nas. To spotkanie było najmilszym dniem od nie pamiętam kiedy. Tyle uśmiechniętych twarzy i radosnych ludzi. To jak łączy Ogrodowisko wiemy tylko MY , którzy spędzamy przyjemnie miłe chwile na rozmowach z Tymi z którymi łączy nas najważniejsze PASJA Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za możliwość spotkania.
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Joanka 20:41, 02 lip 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Wróciliśmy już z najcudowniejszego miejsca na ziemi Wciąż nie mogę ochłonąć
Nie wierzę.....byłam TAM, ba.....nawet siedziałam na słynnej ławce




Jesteście Wszyscy kochani.... w tej chwili nic więcej nie napiszę, bo się zaraz rozpłaczę

Aha..... natrzaskałam 311 zdjęć
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kaisog1 20:44, 02 lip 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Tak szybko piekłam sernik, murzynka i robiłam krem do babeczek, że M. patrzył na mnie jak na "robota"! A mnie się tak spieszyło, żeby Wam pokazać chociaż troszkę fotek z tego, NORMALNIE SUPERASTYCZNO-FANTASTYCZNEGO spotkania!

DANUSIA - masz ogromny dar przyciągania do siebie przewspaniałych ludzi, potrafisz stworzyć u siebie w domu, jak i tu na Ogrodowisku przecudną atmosferę! Za to będę Cię kochać do końca świata i o jeden dzień dłuzej

A to fotki z seri "dorośli i dzieci" (roślinnych jeszcze nie obrobiłam hihhiihih)







____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 20:46, 02 lip 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108







____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 20:49, 02 lip 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108








____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Richie 20:50, 02 lip 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Jeszcze raz dziękuję Danusi i Witkowi za wspaniałe spotkanie obcych sobie ludzi ale poznanych dzięki pasji,zamiłowaniu do przyrody i wielkiej serdeczności dla innych.Spotkania takie mobilizują do większej aktywności w ogrodach i są super okazją do wymiany poglądów i doświadczeń.Raz jeszcze serdecznie dziękuję
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Dzidka 20:50, 02 lip 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Dziękuję Gospodarzim za bardzo ciepłe przyjęcie.
Tak mi się u Was podobało, że liczę na powtórne spotkanie .
Nieobecni mogą nam tylko pozazdrościć, gdyż mogliśmy nie tylko rozkoszować się widokami w Waszym Ogrodzie, ale także zostaliśmy zaproszeni do ogrodu Ani oraz Wiesi i Kasi.
Co prawda niektórzy naśmiecili w ogrodzie , ale potem grzecznie posprzątali .

.

Dziękuję Adamowi, że zechciał z nami dzisiaj być.


Pozdrawiam, Dzidka.

____________________
Dzidka - To właśnie tu
kaisog1 21:00, 02 lip 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...i jeszcze "ogrodowiskowe dzieciaczki" te, które za bardzo nie uciekały






____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies