Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - lipiec 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - lipiec 2011

hanka_andrus 18:01, 02 lip 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja dołączyłam pod koniec listopada,ale to dlatego,że latem i jesienią najpierw gdzieś byłam poza domem, potem szpital, no i w końcu zima uziemiła mnie pod komputerem.
Ale nie ukrywam,że zmiany w moim ogrodzie są dzięki Ogrodowisku ,i serdeczności Danusi i wszystkich obecnych.
To dzięki niemu poznałam wspaniałego Emila,który mi bardzo pomógł w moich zmaganiach z jałowcami.
Serdecznie jeszcze raz dziękuję.
Dziękuję za wszystkie przesyłki z roślinami,które do mnie dotarły tej wiosny.Nie wszystkim jeszcze się zrewanżowałam,ale o wszystkich pamiętam.
,,Ogrodowisku" zaś życzę nieustającej koniunktury!

Danusiu!Witku!Oby Wam zdrowie dopisywało!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anula_wn 18:20, 02 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Kochani, było fantastycznie !!! spotkanie przeurocze, goście dopisali, wspaniała atmosfera i przepyszne jedzonko! miło było mi gościć u Danusi i poznać Was wszystkich miło było mi też gościć Was u siebie !
pozdrawiam i do zobaczenia

pamiątkowe zdjęcie (reszta u mnie na wątku i pewnie u pozostałych obecnych)


____________________
anula mój mały raj na ziemi
KasiaWB 18:34, 02 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Pozdrowienia dla Wszystkich miło Was widzieć
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Matka 19:06, 02 lip 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Danusiu, musisz popodpisywać kto jest kto bo mi z przeziębienia pamięć odebrałoi nie rozpoznaję, jak Boga kocham(jedynie Syla, Marta, Seba, Joanka, Michał i Gosiak w niebieskim?)

kurtka-ale fajnie Was widzieć razem!!!!!
____________________
U Matki
Matka 19:08, 02 lip 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A co z tymi konursami?były?liczyliście doniczki Danusiowe?a król i królowa Święta Róż wybrani?
____________________
U Matki
alinak 19:14, 02 lip 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
myślę że to był piękny wstęp do tradycji jaką stworzymy że co roku się gdzieś spotykamy.proponuję co roku w innej części polski
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
ana_art 19:22, 02 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Nie zauważyłam wcześniej tego wątku więc pozwolę sobie przekopiowac to co napisałam w wątku u Danusi
Właśnie wróciłam do domu. Danusiu przepraszam że się nie pożegnałam, ale zginełaś gdzieś w domu, Witka też nie było a Jasiek zasnoł więc znikłam 'po angielsku' Dziękuję bardzo za miłe spotkanie, w rzeczywistości ogród wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciach, bije z niego taka niesamowita atmosfera, magia że aż żal było wychodzić. Szkoda że to nie mój ogród Zakochałam się w Waszym stawiku i też taki chcę, szare donice niezwykle klimatyczne, róża na tyłach domu ta za ławką pachnię obłędnie... bukszpany, cisy, marzenie... i te różaneczniki/rodendrony (?) a pomiędzy nimi te srebrne kule... No i najważniejsze Wy tacy ciepli, życzliwi, otwarci. Jestem pod wielkim wrażeniem bo takich ludzi trudno jest dzisiaj spotkać. ściskam ciepło!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gardenarium 19:31, 02 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Konkursy były, wygrani są, wszystko się udało,
W tej chwili ostatni Goście opuścili ogród nie tylko bukszpanowy,
Sebek napisał piękny wiersz, aż się popłakałam na koniec
Sprzatnę i zacznę zaraz wszystko relacjonować: Poczekajcie chwikę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:33, 02 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Liczba Gości sięgnęła chyba 40 tki.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:34, 02 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
alinak napisał(a)
oj widzę że baaaaardzo miłe towarzystwo . Danusiu żyjesz??????


Żyję, żyję aż nie mogę ochłonąć
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies