Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Agi2006 17:22, 07 cze 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Asia bodziszek w donicy świetnie będzie wspolgral z variegatisem.Mam nadzieję że nie zostanie zjedzony przez trawkę. Ja dziś odkryłam w ogrodzie bodziszka łąkowego .Pewnie się wysial samoistnie. Zastanawiam się czy go wyrzucić czy gdzieś przesadzić.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Johanka77 17:35, 07 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ja myślę, że ten wspaniały sobie poradzi
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 17:39, 07 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
pawel2806 napisał(a)
a może samotny pan grab koło placyku dostanie Beni kaze w nóżki a nie rozplenicę?


Paweł BeninKaze mam w innej części ogrodu.
Tu rządzą rozplenice i stipy oraz śmiałki.
Chyba nie chcę tu wprowadzać kolejnego gatunku trawy.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasya 17:41, 07 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42140
Johanka77 napisał(a)


Kasia to to wiem.
Sęk w tym, że one dopiero teraz listki jakiekolwiek puściły.
Coś im ta zimowa susza zaszkodziła.

Może stymulacja nawozowa je rozrusza w końcu.

Tak, i duzo wody
Moje tez niestety niektóre tak kiepsko
Szczególnie silver dollar vanilka...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Johanka77 18:13, 07 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasya napisał(a)

Tak, i duzo wody
Moje tez niestety niektóre tak kiepsko
Szczególnie silver dollar vanilka...


O… U mnie Silvery najlepiej wyglądają.
I dwie limki są ok. Reszta nędza...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasya 18:16, 07 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42140
Johanka77 napisał(a)


O… U mnie Silvery najlepiej wyglądają.
I dwie limki są ok. Reszta nędza...

Może kwestia stanowiska nie odmiany
I to takie stare duże krzaki, aż szkoda
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Johanka77 18:19, 07 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasya napisał(a)

Może kwestia stanowiska nie odmiany
I to takie stare duże krzaki, aż szkoda


Ogarną się.. jak nie teraz, to za rok
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 20:06, 07 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No to po tych wpisach o hortkach poszłam i nawiozłam wszystkie hortki nawozem dla kwachów.
A potem jeszcze All Goldy, ML i te małe rozplenice przy placyku gnojówką z pokrzyw.

A deszczu jak nie było, tak nie ma...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Makusia 22:58, 07 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Cholero Ty!
Już na drugim wątku czytam, że mnie poszukujesz. U Ciebie, to w ogóle nie miałam w planach się pokazać, bo czytam i oglądam I takie dola załapuję, że aż mi wsyd!
Oczywiście znam ogrody powalające, ale one nie tworzyły się na moich oczach! A u Ciebie, to jest spektakularne! No po prostu szczęką opada! Przyrównujesz do swoich postępów i stwierdzam, że u mnie postępów nie ma. Zatrzymałam się, jak stojące w miejscu drzewo, któremu miejscówka nie przypasowała

Kochana! Czapki z głów! To, co robisz jest niesamowite!!!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Johanka77 23:09, 07 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makusia napisał(a)
Cholero Ty!
Już na drugim wątku czytam, że mnie poszukujesz. U Ciebie, to w ogóle nie miałam w planach się pokazać, bo czytam i oglądam I takie dola załapuję, że aż mi wsyd!
Oczywiście znam ogrody powalające, ale one nie tworzyły się na moich oczach! A u Ciebie, to jest spektakularne! No po prostu szczęką opada! Przyrównujesz do swoich postępów i stwierdzam, że u mnie postępów nie ma. Zatrzymałam się, jak stojące w miejscu drzewo, któremu miejscówka nie przypasowała

Kochana! Czapki z głów! To, co robisz jest niesamowite!!!


O Matko! Makusia! Wpadłaś, jak torpeda!!!
Zanim zdementuję to, co Ty tu napisałaś, powiedz, czy te piotrkowskie grady Cię nie dobiły?! Martwimy się…

No, a teraz odniosę się…

Nic tu spektakularnego nie ma.
No może tylko fakt, że od jakiegoś czasu dogadujemy się z Mężem ogrodowo Mąż oddał trochę trawnika.
No i covid zapewnił nam wolne weekendy w domu...
W tym roku to w zasadzie tylko placyk powstał i front dokończyliśmy. Ale to głównie M, bo ja to z brukarstwem na bakier

A wydaje się wszystko szybko, bo w końcu poszliśmy po rozum do głowy i zawołaliśmy Panią do ściągnięcia darni. To znacznie przyśpieszyło sprawę. A plany przecież zeszłoroczne.

No to tyle tytułem usprawiedliwienia. Niemniej jednak dziękujemy bardzo Miło nam i tak dalej…
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies