Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

TAR 17:31, 13 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7836
nie nadrobie tylko fotki oblukalam, jestem schetana jak kon po westernie. nawet mi sie nie chce pisac co zrobilismy ale jak zwykle tetrisy i obsadzanie.

Asia wiazowi Weredei daje u siebie ostatnia szanse, przesadzilam go do cienia. jak sie nie przebarwi na limonkowo to niech wypad robi.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Johanka77 17:32, 13 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
TAR napisał(a)
nie nadrobie tylko fotki oblukalam, jestem schetana jak kon po westernie. nawet mi sie nie chce pisac co zrobilismy ale jak zwykle tetrisy i obsadzanie.


Dzielna jesteś Babo!
A ja dziś też w robocie.
Ale jutro coś może podziałam
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 18:54, 13 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


Miłego urlopu!
Stelaż jakiś zawsze się znajdzie

Dzięki! Wypoczywam, wypoczywam. Leniuchowanie na maxa.
Muszę czegoś poszukać, bo marzy mi się takie siedzisko.
____________________
eVka 18:56, 13 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)
Dwa meldunki.

Pierwszy - takie rzeczy mamy w Biedro.
Wiem że hortka Wims Red jest poszukiwana

No i róże kłujące dla Magary niewiernej...




Drugi.
Pojechałam po Męża do pracy
Zakupiłam rośliny do donic w miejsce bratków i skalnicy...


Ooo przegapiłam miłorzęba, extra kolega. Muszę do Biedroneczki się przrjqchac koniecznie
____________________
sarenka 21:22, 13 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Johanka77 napisał(a)


Kochana ja kawy na tarasie nie piję, a tym bardziej nie na meblach chodzę z nią po ogrodzie i się napawam. Taki mam poranny rytuał.


Ja jak oczy otwieram, to już kawę robię

U mnie kawa to też jako pierwszy posiłek jest
Póki jakimiś drzewami nie osłonie się od sąsiadów to jakoś tak czuję się za bardzo na widoku z dwóch stron. Wychodzę na krotki spacer,ale wracam do domu, choć czasem wychodzę,przysiadami na brzegu tarasu i słucham i oglądam
____________________
Magda W samym sloncu
Johanka77 22:57, 13 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

Dzięki! Wypoczywam, wypoczywam. Leniuchowanie na maxa.
Muszę czegoś poszukać, bo marzy mi się takie siedzisko.


Kupiłam w Leroy
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:59, 13 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

Ooo przegapiłam miłorzęba, extra kolega. Muszę do Biedroneczki się przrjqchac koniecznie


Ewcia, Miorząb jest z Leroy.
A Biedra to hortki i róże
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:00, 13 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
sarenka napisał(a)

U mnie kawa to też jako pierwszy posiłek jest
Póki jakimiś drzewami nie osłonie się od sąsiadów to jakoś tak czuję się za bardzo na widoku z dwóch stron. Wychodzę na krotki spacer,ale wracam do domu, choć czasem wychodzę,przysiadami na brzegu tarasu i słucham i oglądam


To bierz ze sobą kubek Niech paczą
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
greg66 12:30, 14 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Witaj Asiu
To ja szybciej przylazlem do Ciebie

Widzę czosnek Szuberta, ja w tym roku kupiłem pieć sztuk ale źle je posadziłem nie w tym miejscu. I tera myślę, na jakim tle, myslę, że na trawach (proso albo miskanty) Ty tez widzę masz tło zielone?

Zaznaczam cię
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Johanka77 14:47, 14 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
greg66 napisał(a)
Witaj Asiu
To ja szybciej przylazlem do Ciebie

Widzę czosnek Szuberta, ja w tym roku kupiłem pieć sztuk ale źle je posadziłem nie w tym miejscu. I tera myślę, na jakim tle, myslę, że na trawach (proso albo miskanty) Ty tez widzę masz tło zielone?

Zaznaczam cię


Grzesiu byłam, tylko ze względu na późną porę siły na wpisy mi brakło
Czosnek Szuberta to który? Bo ja takiego nie kupowałam
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies