Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

08:44, 30 paź 2018
Zostaw świerki, dziś cieplutko, tylko wjeje
Margerytka40 09:02, 30 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Ok, no to nie ruszam tych świerków. Podoba mi się pomysł Asi z tymi dwoma klonami Red Sunset przed nimi. Klony chyba by sobie tam poradziły
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:03, 30 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
MonikA napisał(a)
Zostaw świerki, dziś cieplutko, tylko wjeje


I mnie to samo, cóż z tego skoro cały dzień pracuję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:07, 30 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
m_gocha napisał(a)
Asia dzisiaj u mnie było w ciągu dnia +22 i cudne słońce. Podobno do piątku ma być taka pogoda. Niestety na razie w pracy ale szykuję się na piątek i sobotę z cebulowymi a tych... nawet nie chcę liczyć ile

Co do świerków na razie bym zostawiła bo dobry parawan tworzą. Choć chęć eMa do wycięcia bezcenna

Czytam, że nasadzenia w szpalerkach Ci nie pasują. Przyznam, że obsadzając moją skarpę też w pierwszej chwili ustawiłam rzędami miskanty, przed nimi hortki, przed hortkami rozchodniki itd. Nijak mi się to nie widziało, choć u innych podziwiam i wzdycham do takich uporządkowanych nasadzeń
Jednak moje serducho do bardziej naturalnych założeń się wyrywa


U nas wczoraj było byle jak, dziś jest piękny dzień No nie gra mi coś na tej rabacie ale postanowiłam poczekać z roszadami, zobaczę jak rośliny podrosną. Poza tym nie mam teraz innego pomysłu na to miejsce.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:19, 31 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Dziewczyny czy duża różnica jest w pokroju i wzroście między zwykłym klonem czerwonym a odmianowym Red Sunset?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 09:28, 31 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
Asiu, z praktyki nie wiem, ale z opisow wynika ze mala. Odmianowy moze byc troche szerszy.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 09:38, 31 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42781
Margerytka40 napisał(a)
Dziewczyny czy duża różnica jest w pokroju i wzroście między zwykłym klonem czerwonym a odmianowym Red Sunset?

Chyba Mała Mi ma tego klona, jesli nie pomyliłam nazwy to jest juz duzy u mnie byłby za duży
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Margerytka40 09:41, 31 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Anda napisał(a)
Asiu, z praktyki nie wiem, ale z opisow wynika ze mala. Odmianowy moze byc troche szerszy.


No właśnie przekopuję internet i nie bardzo mogę znaleźć, opisy są tak różne. A pytam bo tak wstępnie chciałam zorientować się co do dostępności i cen tych klonów. Te odmianowe cenowo kosmos, natomiast zwykłe nawet w przystępnych cenach są
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kasya 09:43, 31 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42781
Margerytka40 napisał(a)


No właśnie przekopuję internet i nie bardzo mogę znaleźć, opisy są tak różne. A pytam bo tak wstępnie chciałam zorientować się co do dostępności i cen tych klonów. Te odmianowe cenowo kosmos, natomiast zwykłe nawet w przystępnych cenach są


A ty chcesz od razu duże drzewko kupic ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Margerytka40 09:44, 31 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Kasya napisał(a)

Chyba Mała Mi ma tego klona, jesli nie pomyliłam nazwy to jest juz duzy u mnie byłby za duży


Widziałam tego u Małej Mi, to chyba właśnie zwykły.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies