Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 22:49, 02 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
waldek727 napisał(a)
A może takie coś?


Oj nie Waldku, to zupełnie nie w moim guście. U innych takie ozdoby mi nie przeszkadzają ale u siebie nie przekonałabym się
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 22:59, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Asiu, woda w ogrodzie to moje marzenie, małe ciurkadełko, ścianką wodna a już nierealnym na razie marzeniem jest mały staw. Bardzo mocno będę Ci kibicować w realizacji wodnych planów
____________________
Margerytka40 09:11, 03 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)
Asiu, woda w ogrodzie to moje marzenie, małe ciurkadełko, ścianką wodna a już nierealnym na razie marzeniem jest mały staw. Bardzo mocno będę Ci kibicować w realizacji wodnych planów


Dla mnie to coś co muszę zrobić, nie wyobrażam sobie ogrodu bez wody. Mam jeszcze to stare oczko zbudowane z polnych kamieni, nawet z kaskadą, ale po pierwsze zaczęło przeciekać, po drugie miejsce zbytnio nie pasuje a przede wszystkim nie chcę już takiej stojącej wody, utrzymanie tego w idealnej czystości było trudne.
Teraz przypomniało mi się, przecież Ewa Bacowa ma coś podobnego
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 12:30, 03 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Dla mnie to coś co muszę zrobić, nie wyobrażam sobie ogrodu bez wody. Mam jeszcze to stare oczko zbudowane z polnych kamieni, nawet z kaskadą, ale po pierwsze zaczęło przeciekać, po drugie miejsce zbytnio nie pasuje a przede wszystkim nie chcę już takiej stojącej wody, utrzymanie tego w idealnej czystości było trudne.
Teraz przypomniało mi się, przecież Ewa Bacowa ma coś podobnego

To prawda, woda w ogrodzie musi być. Mój ogród ma dopiero rok, półtora, więc wszystko się dopiero powoli kształtuje, pewnie będzie jeszcze sporo zmian. Mam nadzieję, że ścianką wodna będzie jedną z nich. A najbardziej mi siesię marzy takie coś albo takie
https://pin.it/6dfe5r6vn4mmo5
____________________
Margerytka40 13:02, 03 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

To prawda, woda w ogrodzie musi być. Mój ogród ma dopiero rok, półtora, więc wszystko się dopiero powoli kształtuje, pewnie będzie jeszcze sporo zmian. Mam nadzieję, że ścianką wodna będzie jedną z nich. A najbardziej mi siesię marzy takie coś albo takie
https://pin.it/6dfe5r6vn4mmo5


Fajne te inspirki, u mnie nierealne, psy by mi ciągle w czymś takim siedziały i przy okazji niszczyły roślinki w sąsiedztwie. Nie wiedzieć czemu mimo stałego dostępu do wody w miskach i tak częściej piją wodę ze starego oczka, nic nie może tam urosnąć, między innymi to jest powodem, że bardzo mi taka niewielka ścianka, murek pasuje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:09, 03 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wczoraj M działał w celu przeniesienia psiej budy na drugą stronę drzwi garażowych, przynajmniej zmieni mi się widok z okna, nie będzie już jej widać . Nie takie to proste bo musiał najpierw ułożyć płyty a jeszcze wcześniej wykopać wielgaśną mahonię z tego miejsca. No ale może już dziś buda zniknie. Muszę zaraz porobić zdjęcia póki stoi w starym miejscu, będzie później do porównania
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 13:11, 03 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Fajne te inspirki, u mnie nierealne, psy by mi ciągle w czymś takim siedziały i przy okazji niszczyły roślinki w sąsiedztwie. Nie wiedzieć czemu mimo stałego dostępu do wody w miskach i tak częściej piją wodę ze starego oczka, nic nie może tam urosnąć, między innymi to jest powodem, że bardzo mi taka niewielka ścianka, murek pasuje

Hehe bo piechy takie są, że każda sadzawka ich ja psów nie mam, tylko koty przybłędy podwórkowe, to akurat taka wąska długa woda byłaby u mnie ok.
____________________
Margerytka40 13:24, 03 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Hehe bo piechy takie są, że każda sadzawka ich ja psów nie mam, tylko koty przybłędy podwórkowe, to akurat taka wąska długa woda byłaby u mnie ok.


Koty to nie wiem jak reagują bo nie mam ale z tymi moimi psami ciągle muszę mieć ich na względzie, co zrobić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
waldek727 14:34, 03 lis 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Margerytka40 napisał(a)


Oj nie Waldku, to zupełnie nie w moim guście. U innych takie ozdoby mi nie przeszkadzają ale u siebie nie przekonałabym się

To był tylko żart. Wiem do czego zmierzasz bo przeglądałem Twoje propozycje.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Margerytka40 15:31, 03 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
waldek727 napisał(a)

To był tylko żart. Wiem do czego zmierzasz bo przeglądałem Twoje propozycje.


Przyznam się, że przemknęło mi przez myśl, że to dowcip bo tak bardzo różny pomysł niż moje, powiem nawet skrajnie różny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies