Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Nety- moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nety- moje marzenie

Nett 18:57, 26 sty 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Iwk4 napisał(a)
Rozumiem Cię.
Ja trenuję silną wolę siedząc w domu.
Ale wybieram się wiosną na Targi Ogrodnicze do Starego Pola. W planach rozplenice, miskanty, seslerie i jeżówki
Nic więcej nie kupię. I najlepszym sposobem sposobem będzie chyba wyznaczyć budzet.
Ale u Ciebie Anetko drzewa najważniejsze. Tego się trzymaj.
A powiedz mi jeszcze, czego chcesz się pozbyc?

Trzymam się Iwonko, trzymam. Sporo ich musze kupić, więc pochłoną sporo budżetu.
A co do oddania to wstzrymuję się z większością do wiosny, bo nie wiem co przeżyje zimę, ale na pewno hortensje Baby Lace 2 sztuki, derenie Elegantissima 4 sztuki, pięciornik, pieris japoński, liliowce, dzielżan jesienny, nachyłek lancetowaty, jałowce płożące, jodły karłowe 2 sztuki, cyprysiki filifera 2 sztuki, ale byc moze będzie dużo więcej.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
malgol 20:13, 26 sty 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Przeglądałem dzisiaj ofertę szkolek i widziałam w różnych tego Twojego cisa.Nie sprawdzalam tylko jakie duże są w ofercie. Myślę że może uda Ci się go upolować. Jak gdzieś zobaczę to dam Ci znać
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nett 22:57, 26 sty 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
malgol napisał(a)
Przeglądałem dzisiaj ofertę szkolek i widziałam w różnych tego Twojego cisa.Nie sprawdzalam tylko jakie duże są w ofercie. Myślę że może uda Ci się go upolować. Jak gdzieś zobaczę to dam Ci znać

ok, super. Ja w tych naszych stacjonarnych go nie widziałam. A w internecie tylko maleńkie. Ale może jeszcze się pojawią.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Danucha 21:17, 27 sty 2017


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Anetko jak znajdziesz dobry ośrodek terapeutyczny dla roślinozakupoholików daj znać. Dołączę. Ja też mam okropne braki w drzewostanie. Co do choiny jeddeloh i pozostałych ww. iglastych piękne okazy w dobrej cenie mamy na miejscu. Wysłałam na priv. Pozdrawiam.
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Danucha 21:18, 27 sty 2017


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Nie wiem tylko jak z tym cisem??
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Danucha 21:25, 27 sty 2017


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Ups...nie doczytałam. Wybacz. Rośliny do oddania odczytałam jako wiosenną listę zakupową. Jakie drzewa planujesz zakupić?
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Nett 22:15, 27 sty 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Danucha napisał(a)
Ups...nie doczytałam. Wybacz. Rośliny do oddania odczytałam jako wiosenną listę zakupową. Jakie drzewa planujesz zakupić?

Ha ha a ja u Gosi byłam i tam zadałam Ci to samo pytanie

Ja musze dokupić jeszcze jednego platana, i jeszcze jednego buka Dawyck Golda, 3 świdośliwy, magnolię Genie- to w tym roku na wiosnę. A na jesieni jak starczy sił, to jeszcze drzewa na przedpłocie.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Iwk4 22:22, 27 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Spora lista.
Ja marzę o magnolii Susan.
Ale boję się. Dwie po poprzedniej zimie mi zmarzły. A tanieniebyły. Moze u mnie nie ma warunków?
____________________
Ogródek Iwony II
malgol 22:36, 27 sty 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Danucha napisał(a)
Anetko jak znajdziesz dobry ośrodek terapeutyczny dla roślinozakupoholików daj znać. Dołączę. Ja też mam okropne braki w drzewostanie. Co do choiny jeddeloh i pozostałych ww. iglastych piękne okazy w dobrej cenie mamy na miejscu. Wysłałam na priv. Pozdrawiam.


Danuska, a mi też dasz namiary na te choiny w naszych stronach? Ładnie poproszę
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nett 23:12, 27 sty 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Danucha napisał(a)
Anetko jak znajdziesz dobry ośrodek terapeutyczny dla roślinozakupoholików daj znać. Dołączę. Ja też mam okropne braki w drzewostanie. Co do choiny jeddeloh i pozostałych ww. iglastych piękne okazy w dobrej cenie mamy na miejscu. Wysłałam na priv. Pozdrawiam.


Danusia a wysłałaś już? Bo nic nie dostałam
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies