Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Nety- moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nety- moje marzenie

Nett 14:24, 20 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
AniMa napisał(a)
Powiem ci, że ja pod oknami kuchennymi nie mam na razie nic, ze względu na ten ****śnieg, ale jest tam strasznie łyso...
eM przymierza się do robienia opaski i chyba jak będzie na tym odcinku, to dojdzie tam rabata z Toszkową koncepcją....


No, rabata by się tam przydała. A jeszcze z Toszkową koncepcją, to już rewelacja by była.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 14:29, 20 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Słuchajcie, stosujecie jakies nawozy jesienne? Jeśli tak, to do jakich roślin i kiedy?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Makusia 15:11, 20 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AniMa napisał(a)
https://www.google.pl/search?q=izolacja+rur&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjV-Imk8Z3PAhVHuRQKHR1wCmMQ_AUICCgB&biw=1600&bih=740#imgrc=0pRVB4-QUvpb-M%3A

ps. muszę się nauczyć zmieniać linki w krótki podpis. Ktoś da instrukcję?


Ja daję Nauczyła mnie Juzia i szpanuję teraz

klikasz tą zieloną kulę ziemską, tam gdzie masz [url= to po tym wklejasz cały link do strony (zwracasz bardzo baczną uwagę, żeby wykasować "http://", które po linku zostało (ale to wszystko już wiesz chyba
tam gdzie masz "link tekst" wpisujesz ten właśnie krótki odnośnik
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 15:12, 20 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Pszczelarnia napisał(a)


To będzie tak:
"Nad ramką z tekstem są małe ikonki. Wybierasz tę zielono-niebieską kulę... jak byś chciała linkować. Zobaczysz takie coś [url=http://]link text[/url
Adres strony, którą chcesz pokazać kopiujesz w miejsce http://, natomiast zamiast kolejnego wklejenia adresu w miejscu link text wpisujesz słowo, które ci się podoba, np. zobaczcie tutaj, klik lub tematycznie np. miskant, hakone, żurawka czerwona.... co wyobraźnia lub rozsądek podpowiada
Mam nadzieję, że jasno to opisałam...
Spróbuj napisać u siebie wiadomość, ale bez jej wysyłania. Zobaczysz wtedy czy podany link działa klikając na zielono zaznaczone słowo w podglądzie wiadomości."

Tak kiedyś się nauczyłam wg instrukcji Gusiarz.


Tak się ucieszyłam, że wiem, że nie doczytałam kilka postów niżej
Przepraszam za dubel.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Toszka 18:46, 20 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Nett napisał(a)


A widzisz, jednak trzeba pisać. Przypomniałas mi, że mąż się zachwycał też jarząbami w szkółce. Kompletnie zapomniałam, a cena przyjemniejsza niż tulipanowca.
Olcha Imperialis i judaszowce mu się też bardzo podobały, jakies odmianowe były, ale to chyba nie dla mnie. Jakieś rozrzepane, niepoukładane, a u mnie porządek musi być


Jarząbów nie śmiałam proponować, bo jakoś uznaniem się nie cieszą na forum, a szkoda, bo np. taki Sorbus AUTUMN SPIRE 'Flanrock' jest odurzająco piękny...

Wiąz Wredei piękny niezaprzeczalnie, ale jak go choroba dopadnie to w trzy tygodnie umiera. Mała Mi rozpaczała jak dorosły,piękny wiąz umarł w tempie błyskawicznym. Wredny wiąż

Ambrowce chcesz sadzić od frontu, a kilka postów wcześniej rozmawiałyśmy, że właśnie tam wieje...

Anbu, ty nie musisz się o ambrowce martwić, bo ty ciepła strefa. Problem może być na prawo od Wisły, tam gdzie zimniej.

____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Nett 18:50, 20 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
O, Toszko, super, że jesteś. Zabrałam się do sadzenia czosnków w doniczkach i zaczęłam się zastanwiac jak duże te doniczki powinny być? Czy głębokie?

____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 18:50, 20 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Mam doniczki o średnicy 12 cm i wysokości 10 cm. Nie za małe?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Toszka 19:04, 20 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
za małe - srednica ok 15-17
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Nett 19:06, 20 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Toszka napisał(a)
za małe - srednica ok 15-17


Ok, to już zmieniam.

Czosnki mam Gladiatory. Cebula na głębokości 15 cm będzie ok?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Toszka 19:09, 20 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
zależy jak duża cebula - zasada ogólna trzy razy głębiej niz cebula.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies