Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Eksperyment ogrodowy Beaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Eksperyment ogrodowy Beaty

Matka 21:10, 05 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Anulka, mi chodziło o to, że fotek zapomniałąm stawićdynie stoją juz od początku zeszłego tygodniajuz pora wyrzucić-ale jeszcze fotki jutro zrobię, bo ich właśnie zapomniałąma dzieci do mnie na przedmieścia(czy jak kto woli "zamieścia")nie trafiły)
____________________
U Matki
anula_wn 21:17, 05 lis 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
BEATA_S napisał(a)
Świetne.... !!! Rzeczywiście fajowe dynie i jakie precyzyjne cięcie Zostaw Aniu te fotki, jeśli możesz. Się będę inspirowała next time


ja też ! szarości made in Szwecja
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 21:18, 05 lis 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Bogda napisał(a)
Anulka, mi chodziło o to, że fotek zapomniałąm stawićdynie stoją juz od początku zeszłego tygodniajuz pora wyrzucić-ale jeszcze fotki jutro zrobię, bo ich właśnie zapomniałąma dzieci do mnie na przedmieścia(czy jak kto woli "zamieścia")nie trafiły)


a to sorki!
już milczę
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 21:19, 05 lis 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
do nas trafiły w tym roku ze 3 grupy! nie mieliśmy juz cukierków więc młodzież poprisiła o....jajka ! byłam w szkoku, chichraliśmy się z M, ale daliśmy , bo psikusa nie chcieliśmy
____________________
anula mój mały raj na ziemi
BEATA_S 21:43, 05 lis 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
anula_wn napisał(a)
do nas trafiły w tym roku ze 3 grupy! nie mieliśmy juz cukierków więc młodzież poprisiła o....jajka ! byłam w szkoku, chichraliśmy się z M, ale daliśmy , bo psikusa nie chcieliśmy


Aniu...a po co im były te jajka???? Ja bym pomyslała, że chcą mnie obrzucić tymi jajami za karę, że cukierków zabrakło....
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BEATA_S 21:45, 05 lis 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Bogda napisał(a)
Anulka, mi chodziło o to, że fotek zapomniałąm stawićdynie stoją juz od początku zeszłego tygodniajuz pora wyrzucić-ale jeszcze fotki jutro zrobię, bo ich właśnie zapomniałąma dzieci do mnie na przedmieścia(czy jak kto woli "zamieścia")nie trafiły)


A ciekawe jakie Bogusia zrobiła dynie..., bo Ani już widziałam
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
ana_art 21:49, 05 lis 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nie spotkałam się by u nas na peryferiach był obchodzony przez dzieci typowy halowen
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
BEATA_S 21:56, 05 lis 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Aniu, to się pomału rozpowszechnia. Powoli, powoli... Dzieciaki mają frajdę, bo sie przebierają, straszą się itp. Nawet moje dzieci w zerówce opowiadały jak to inne starsze dzieci się poprzebierały za duchy, za jakieś kościotrupy, zakrwawione . Brrr... Cóż.. komercjalizacja, podobnie jak Walentynki...
Wiem, że TYLKO w niektórych szkołach jest odgórny zakaz obchodzenia Halloween w szkole, reszta robi co chce
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
ana_art 22:05, 05 lis 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Beatko w przedszkolu u mojego Franka od 2-3 lat organizuja hallowen, w tym roku było mnustwo kościotrupów. Mieszkam na takiej wsi że chyba raczej do nas nie trafi zgraja przebranych dzieciaków przez kolejnych klika lat...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
BEATA_S 22:07, 05 lis 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
ana_art napisał(a)
Beatko w przedszkolu u mojego Franka od 2-3 lat organizuja hallowen, w tym roku było mnustwo kościotrupów. Mieszkam na takiej wsi że chyba raczej do nas nie trafi zgraja przebranych dzieciaków przez kolejnych klika lat...


Eee tam Aniu.... zobaczysz jak śmigną na rolkach
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies