Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 11:17, 14 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
TeresaK napisał(a)
Zachwycam się Twoim ogrodem od zawsze Limki już pięknie wyglądają. U mnie hortensje, a przecież to południe, ledwo... ledwo pokazują, że mają w ogóle zamiar kwitnąć


Cześć Tereso, witam Cię w moich progach... Ja i Limki dziękują... moje też od południa, dostały nawozu w marcu i maju to może to to... że kwitną już
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:21, 14 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
jolanka napisał(a)
Szpalery hortensjowe wymiatają Elegancko i wytwornie Kurcze, kupuję po dwa, trzy krzaki różne ale jednak w większej ilości ślicznie sie prezentują


W masie siła
Ale np. u mnie te z grackami to też trzy egzemplarze tylko... z tym, że duże (czyli znów masa rządzi ) Dziękuję
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:23, 14 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
anulajda napisał(a)


Też u siebie miałam żółte liście na vanilkach co mnie zastanowiło bo nigdy takich nie było ale zwalam to raczej na brak dostępu światła


No tak Aniu, bardzo sensowne wytłumaczenie... u mnie poprzednie lata też nie zauważyłam tego... ale logicznie rzecz biorąc korony były mniejsze Dzięki
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
BasiaLT 11:23, 14 lip 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
AngelikaX napisał(a)
Tak wyglądały 2 maja i z dziś


I jedna i druga wersja rewelacja
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
AngelikaX 11:27, 14 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dzieki Basiu jak tak szperałąm wczoraj w zdjęciach z maja.... zachciało mi się tulipanów... nawet w wyobraźni zaczęłam planować gdzie jakie posadzę w tym roku... na pewno plan gotowy będzie jeszcze w wakacje i może zakupy ogarnę jeszcze w końcówce sierpnia
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:28, 14 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Kasia, Martyna Ania chyba rozwiązała zagadkę gdyby w necie nawinęło mi się co mogłoby jeszcze być przyczyną podzielę się wiadomościami z Wami
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:31, 14 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
_Martini_ napisał(a)
ID spuchły od wiosny, a tujki jak zmieniły kolor! Fajne takie porównania w czasie.


Mile mnie zaskoczyły Kadr z maja jest "bliżej" trawek (widać porównując wielkość obrzeży przy trawniku) w rzeczywistości ID były jeszcze mniejsze
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:31, 14 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magleska napisał(a)
ale mi się podoba ta rabata z hortkami i ID ,nabijam kolejny post ,ale nic nie potrafię dodac więcej ,ślicznie


Dziękuję
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
MirellaB 19:11, 14 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Angelika, a gracki nie zdominują hortensji?

Czekam na Twoje hortensje na pniu
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
alis 19:29, 15 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
AngelikaX napisał(a)


Na etykiecie oznaczone jako limki były, ale ostatno na O. Paweł poddał w wątpliwość czy to faktycznie one...

Ładnie przybrały im korony... kupiłam 3 lata temu z 1,4 objętości korony

Przyglądam im się baczniej ostatnio, bo pojawia się trochę pożółkłych liści... wygląda jakby miały wody mało... ale pada ciągle także to nie to... dumam nad powodem


Najpierw awatarek pochwalę, super

Co do limek, ja też kupiłam hortki jako limki z dokładnie oznaczonymi etykietami, a tu okazuje się, że być może to nie limki.
U mnie podobnież z pożółkniętymi liśćmi u hortensji, ale też nie znajduję powodu tego faktu, chyba że gnojówka z pokrzyw im zaszkodziła
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies