Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

MirellaB 13:52, 26 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Widzę, że dużo osób się zgłasza po namiary dot.lamp.
Angelika ile ich kupiłaś?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AngelikaX 13:56, 26 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Mirelko na razie 1x 60cm i 1x45cm.
Mam w planach w czasie rozłożyć sobie kolejne zakupy, co by kieszeni nie nadwyrężyć
Moja siostra chciała 5 x 60cm na podjazd, ale okazały się naprawdę duże i raczej zdecyduje się na mniejsze.
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 13:57, 26 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
anetta napisał(a)
fajne lampy wyslij mi namiary na priv bo twoje mozna zakotwiczyc a to ważne.


Aneto poszło na priv tak masz rację - nie są ciężkie więc przy braku takiej możliwości pewnie po ogrodzie bym goniła przy pierwszych większych wiatrach
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:00, 26 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
sylwai napisał(a)
Witam sąsiadkę,ja również z wielkopolski.Piękny ogród stworzyłaś własnymi rękami.Podglądam i wiedzę,że zakupiłaś te fajne lampy.Czy mogłabys mi przesłać na priv namiary na sklep?



Witaj sąsiadko (bliższa? dalsza?) także posłałam Tobie


ps. Tymi własnymi rękami to tak nie do końca
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
MirellaB 14:00, 26 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Angelika kiedy będziesz je montować? Ciekawa jestem efektu. Bardzo mnie kuszą. Chyba kupię kupię. A u Ciebie będą gdzieś na przodzie rabaty czy na drugim planie?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AngelikaX 14:06, 26 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Pewnie w weekend - będą na rabacie od frontu. Jak pisałam wcześniej ciemno u nas bardzo - zwłaszcza teraz mnie to denerwuje jak dzień taki krótki. Mam oświetlenie przy drzwiach i nad wjazdem do garażu, ale to za mało - niestety nie mamy jeszcze oświetlenia z ulicy.
Chciałam dwie dać na rabacie z żurawiem, stąd dwa rozmiary - ale jak pisałam 60cm jest sporych rozmiarów (zdecydowanie większa niż wizualnie sobie wyobraziłam - jaka skalę wzięłam wielkość płytki w domu) - zobaczymy jak to wyjdzie czy czasem nie zostanie jedna, druga wywędruję na inną frontową rabatę czy na taras
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:17, 26 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Tak coś mniej więcej - między danicami - to jest rabata od razu przy furtce. Citronelle wywalam, bo z roku na rok wyglądają coraz gorzej - rabata od wschodu, słońca średnio a i tak ma liście poparzone.

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
adewzuol 14:23, 26 sty 2017


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Ma właśnie takie lampy, podłączone do sieci i mocowane do ziemi za pomocą szpilki. Przetrwały już jesień i zimę i wichurę. Bardzo dobrze się sprawują. Czytałam opinie o ledowych, że z upływem czasu tracą swoją moc.
Chciałabym jeszcze dokupić, ale cena nie jest mała.
____________________
Ewelina W piaskownicy
AngelikaX 14:27, 26 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Ewelino nie miałaś czasem na myśli solarnych? Ze z czasem mniej świecą, bo w tych co kupiłam można używać zarówek ledowych. (mam w prawie całym domu żarówki ledowe 7 lat jeszcze żadne nie wymieniane)
Ja przy poszukiwaniach koniecznie chciałam podłączone do sieci na stałe - solarne wiadomo nie dadzą pięknej jasnej łuny światła, a akumulatorowe nie nadają się znów na zimę - znaczy akumulator pewnie nie wytrzyma roku i to ładowanie też za dużo zabawy
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
adewzuol 14:32, 26 sty 2017


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Tak racja myślałam o solarnych.
Moje otrzymały żarówki ledowe i pięknie świecą.
Może w weekend się zmobilizuje i wstawię zdjęcie w swoim wątku.
____________________
Ewelina W piaskownicy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies