Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 16:58, 23 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Kocham sasanki Mam nadzieję, że w tym roku wreszcie u mnie wybuchną ilością.

Będziesz robić konkurencję Twojemu pięknemu ogrodowi


Kasiu też bardzo lubię sasanki, są śliczne
Niestety mam tylko jeden kolor, muszę dokupić białych.
Konkurencja...dobre sobie, to raczej wątpliwa sprawa
Ale czuję się zdecydowanie młodziej




____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:02, 23 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
malgol napisał(a)
Jak ja Ci Dana zazdraszczam tego grzebania w rabatach. U Nas zimno, wieje, pada...ogród tylko z okien oglądam. Liczę na weekend choć znowu ma padać podobno, brr.Kiedy ta ja to wszystko porobię?


Gosiu dzisiaj nic nie zrobiłam, bo co chwilkę pada i jest bardzo zimno.
Poza tym wczoraj mnie trochę przewiało i zażyłam Furaginę.
W weekend ma być chłodno, ale po nawet 15 stopni, oby!
Już nie mogę się doczekać
Zdążysz z wszystkim na czas, zobaczysz

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Basilikum 18:11, 23 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
posylam te 15 w Wasza strone u as dzis tyle bylo a nawet ciut wiecej tez troche popracowalam ale tylko godzinke, bo dzis na pierwszym miejscu postawilam odsypianie karnawalu i bieganie.

odgrzewane kotlety w Twoim wydaniu smakuja wysmienicie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
dana1s 21:50, 23 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
posylam te 15 w Wasza strone u as dzis tyle bylo a nawet ciut wiecej tez troche popracowalam ale tylko godzinke, bo dzis na pierwszym miejscu postawilam odsypianie karnawalu i bieganie.

odgrzewane kotlety w Twoim wydaniu smakuja wysmienicie


Posyłaj, posyłaj
Bardzo chętnie przygarnę taką temperaturę.
A ja nic nie zrobiłam, ale może jutro się uda wyczyścić do końca ogród.
Cieszę się, że jeszcze Ci się nie przejadły

Jak imprezka?


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 23:50, 23 lut 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Też chętnie przygarnę kilka stopni. Dziś przez chwilę słońce zaświeciło i mój optymizm ruszył z kopyta... tylko po to, żeby zaraz oklapnąć, bo znowu pada, a na trawniku w dwóch miejscach jeziorka i podtapia mi palibina

W zeszłym roku posadziłam kilka sasanek bordowych i różowych. Ciekawe czy i jak się rozgoszczą. Dotąd miałam tylko te fioletowo-niebieskie.

Na razie czekam, bo nawet krokusy śpią. Tylko kilka kiełków narcyzów lub żonkili wystaje z ziemi
____________________
Kasia
Wendy79 00:03, 24 lut 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Dziewczyny, przesyłam Wam 12 stopni z Wrocławia Tyle było, gdy wracałam dzisiaj po 21 z pracy... Dolewa i wiatrzysko suszy na zmianę...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Milka 05:47, 24 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U mnie podobnie, a prognozy na przyszły tydzień i mnie cieszą, zwlaszcza ze chyba mam bezsennosc, to choc rano bede grzebać w ogrodzie
Fotki jak zawsze pierwsza klasa
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dana1s 06:24, 24 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Też chętnie przygarnę kilka stopni. Dziś przez chwilę słońce zaświeciło i mój optymizm ruszył z kopyta... tylko po to, żeby zaraz oklapnąć, bo znowu pada, a na trawniku w dwóch miejscach jeziorka i podtapia mi palibina

W zeszłym roku posadziłam kilka sasanek bordowych i różowych. Ciekawe czy i jak się rozgoszczą. Dotąd miałam tylko te fioletowo-niebieskie.

Na razie czekam, bo nawet krokusy śpią. Tylko kilka kiełków narcyzów lub żonkili wystaje z ziemi


U mnie od popołudnia tylko wieje, ale za to jak
Słońce zapowiadają na dzisiaj na zmianę z chmurami. Może coś ogarnę w ogrodzie.
Ten wiatr dobrze suszy roztopy, jest mokro, ale nigdzie woda nie stoi.

Sasanek mam kilka odcieni fioletów, marzę o białej i takiej amarantowej, ale powoli na to będę miała całe życie

W ogrodzie były tylko przebiśniegi, może dzisiaj coś nowego wypatrzę




____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:31, 24 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Wendy79 napisał(a)
Dziewczyny, przesyłam Wam 12 stopni z Wrocławia Tyle było, gdy wracałam dzisiaj po 21 z pracy... Dolewa i wiatrzysko suszy na zmianę...


O to cieplutko było, u nas też w okolicach 10,ale przez ten wiatr mam uczucie jakby było na -
Niech się już ta pogoda zdecyduje



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:34, 24 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Milka napisał(a)
U mnie podobnie, a prognozy na przyszły tydzień i mnie cieszą, zwlaszcza ze chyba mam bezsennosc, to choc rano bede grzebać w ogrodzie
Fotki jak zawsze pierwsza klasa


Żeby tylko się sprawdziły
Ja dzisiaj obudziłam się jak człowiek o 6, ale zwykle jestem już ponad godzinę lub dwie na nogach
Ale tak z rana na ogród się nie wybiorę, dlatego idealnie byłoby już tam mieszkać
Na to jednak przyjdzie poczekać ...
Miłego dnia!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies