Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lubię go :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Lubię go :)

lutroja 08:46, 08 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
ania1110d napisał(a)
Dzieci rozpieszczamy takimi potworkami jak basen czy trampolina coś wiem też na ten temat u mnie trampolina zasłania klombik ale bez tego się nie obejdzie.
W ogrodzie takie dziecięce rarytasu są potrzebne bo radość naszych pociech jest najważniejsza


tak zdecydowanie popieram, bo przecież ogród mamy używać nie tylko podziwiać
____________________
Lusi Lubię go:)
kamila66 08:49, 08 cze 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Zgadzam się z tym Życie trzeba przeżyć, ogród jest częścią życia także dla naszych pociech
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
lutroja 08:52, 08 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
jeszcze nie dawno narzekałam u którejś z dziewczyn w ogrodzie, że moja juka nie kwitnie, a tu taka niespodzianka , pierwszy kwiat- ale jestem ciekawa jaki będzie po rozwinięciu )))

____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 09:03, 08 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
aga_pe napisał(a)
U mnie stoi wielka bramka. Ni przypiął, ni wypiął. Jaka moja radość, gdy piłka trafia do bramki, a nie w rośliny. Jednak lepsze to, niż siedzenie pół dnia przed kompem


u siebie planuję siatkę do siatkówki jak już trawa będzie zagęszczona, nam się też coś od życia należy
____________________
Lusi Lubię go:)
aga_pe 09:14, 08 cze 2017


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
lutroja napisał(a)


u siebie planuję siatkę do siatkówki jak już trawa będzie zagęszczona, nam się też coś od życia należy


Też o tym myśleliśmy, ale wtedy byłby slalom na trawniku między słupkami, siatkami i huśtawką. Z roku na rok zabieram część trawnika i już za wiele go nie zostało
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
lutroja 09:14, 08 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
margaretka3 napisał(a)
Lusiu, jeszcze o glicyni. Słowami Kasi Robaczka: http://www.ogrodekrobaczka.com/2017/05/co-tam-sychac-w-majowym-ogrodzie-kosy.html


dziękuję za linka , poczytałam i już się boję Ale się nie poddam, zastanawiam się tylko czy już ciąć-po posadzeniu(sadziłam w kwietniu), czy pierwsze cięcie zrobić wczesną wiosną ?

____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 09:17, 08 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
aga_pe napisał(a)


Też o tym myśleliśmy, ale wtedy byłby slalom na trawniku między słupkami, siatkami i huśtawką. Z roku na rok zabieram część trawnika i już za wiele go nie zostało


zawsze brakuje terenu na wszystkie chciejstwa
____________________
Lusi Lubię go:)
Szafran 23:35, 08 cze 2017


Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 90
Witaj Lutrojko dzisiaj gościłam w Twoim ogrodzie pięknie działasz z rozmachem. Widzę okrągłe lampy nad którymi się zastanawiam. Jak się spisują jesteś z nich zadowolona ? Co do basenu to u mnie też zaraz będzie. Plac po nim z zeszłego roku do dzisiaj widoczny. Planuję w przyszłym roku miejsce pod basen wyłożyć kostką. Ubędzie trochę trawnika
____________________
Szafran Szafranowy ogród Moje marzenie ...
lutroja 09:26, 09 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Szafran napisał(a)
Witaj Lutrojko dzisiaj gościłam w Twoim ogrodzie pięknie działasz z rozmachem. Widzę okrągłe lampy nad którymi się zastanawiam. Jak się spisują jesteś z nich zadowolona ? Co do basenu to u mnie też zaraz będzie. Plac po nim z zeszłego roku do dzisiaj widoczny. Planuję w przyszłym roku miejsce pod basen wyłożyć kostką. Ubędzie trochę trawnika


witam u siebie co do lamp, te co mam kupiłam w Lidl, jako ozdoba-kula jestem zadowolona, od razu dodały uroku,jeśli chcesz z nich światło to marnie z tym ,to są solary, więc tylko taki akcent świetlny jest i po pół roku, jak je mam, coraz słabiej dają tej łuny, zobaczę latem jak jest więcej słońca.

____________________
Lusi Lubię go:)
Magleska 07:41, 13 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
Cały wàtek przeczytałam , ogròd bardzo ładny , ułożony warzywnik mnie zachwycił kulkowisko też nasadzenia super bez haosu długa droga przede mnà, zanim osiàgnè takà ròwnowagę w ogrodzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies