Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Donia72 20:23, 04 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
gosika67 napisał(a)
Radziu milin nie bo to taki krzok rośnie, zasłoni Ci drabinę, najlepiej delikatne clematisy.
A maszyny pilnuj, aby Ci ją nie wyprowadzili.


Albo coś z jednorocznych pnączy
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
patrycja 20:23, 04 cze 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Fajne masz pierdółki
Zdjęcia i inne cenne pamiątki typu maszyna zostaw.
Zdjęcia zwłaszcza czarno-białe mają swój urok i klimat.
____________________
Patrycja mój ogródek
gosika67 20:24, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Patrycja właśnie Radziowi to tłumaczyłam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Rumianka 20:32, 04 cze 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10289
Pomysł drabinkowo-krzesełkowy baaardzo fajny...lampioniki (moje ulubione) też trafione w dzisiąteczkę, a strych...och, żeby tam tak sobie chociaż pooglądać...Tak trzymaj chłopie, a różnicami gustów się nie przejmuj, bo nie warto zaprzątać sobie głowy takimi sprawami...Ogród ma się podobać głównie Tobie i masz dobrze w nim się czuć...a jak przy okazji komuś jeszcze się spodoba, to tym lepiej...My ogrodowiczanie wiemy ile potrzeba starań na pielęgnację i wymuskanie ogrodu...a satysfakcja najważniejsza, gdy wszystko jest po naszej myśli...Idź do przodu zgodnie ze swoimi pomysłami, bo są naprawdę fajne...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Radziu2013 20:34, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
Radziu milin nie bo to taki krzok rośnie, zasłoni Ci drabinę, najlepiej delikatne clematisy.
A maszyny pilnuj, aby Ci ją nie wyprowadzili.


Tak sobie myślałem że chyba zdecyduję się właśnie na jakiegoś białego clemka
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:35, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Donia72 napisał(a)


Albo coś z jednorocznych pnączy


Może i tak, chociaż z moimi wysiewami jest słabo a kupić na targu nie mam kiedy bo do szkoły chodzę a u nas w najbliższych sklepach ogrodniczych za dużo jednorocznych nie ma , więc raczej wolałbym coś wieloletniego
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:37, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Pati, Gosiu

Nie musicie mnie przekonywać żeby je wyrzucać bo wcale nie zamierzam, nigdy mi przez myśl nawet nie przeszło żeby wyrzucić jakieś zdjęcia albo pamiątki. Zawsze się śmieje że ja je chcę jeszcze wnukom pokazywać...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:38, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Rumianka napisał(a)
Pomysł drabinkowo-krzesełkowy baaardzo fajny...lampioniki (moje ulubione) też trafione w dzisiąteczkę, a strych...och, żeby tam tak sobie chociaż pooglądać...Tak trzymaj chłopie, a różnicami gustów się nie przejmuj, bo nie warto zaprzątać sobie głowy takimi sprawami...Ogród ma się podobać głównie Tobie i masz dobrze w nim się czuć...a jak przy okazji komuś jeszcze się spodoba, to tym lepiej...My ogrodowiczanie wiemy ile potrzeba starań na pielęgnację i wymuskanie ogrodu...a satysfakcja najważniejsza, gdy wszystko jest po naszej myśli...Idź do przodu zgodnie ze swoimi pomysłami, bo są naprawdę fajne...


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 20:56, 04 cze 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak nie wiesz co posadzić pod drabinką posadź fasolę ":Jaś" Szybko kiełkuje i szybko rośnie! A do jesieni jakieś fajne pnącze upatrzysz.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
bartek_luberda 22:11, 04 cze 2017


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Kankę pomalowałam na czarno bo akurat tylko czarny spray miałam od lampionów A na tym strychu to bym zamieszkała
____________________
Ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies