Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

agnieszka_m 08:08, 04 cze 2017


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Ale masz skarbów na strychu
Fajny pomysł z tą drabiną
____________________
Mój mały ogródeczek :).
gosika67 11:25, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Radziu ale fajnie u Ciebie i jest ta moja ulubiona cegła. Klosze pasują na lampiony, jesteś pomysłowy Dobromir i tego się trzymaj.
Dużo się u Ciebie dzieje, drabinki, lampiony i tyle kwiecia.Pozdrawiam Cię cieplutko immienniku mojego syna. Pa.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Radziu2013 11:34, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
barbara_krajewska napisał(a)
Radziu, magiel to do jakiegoś muzeum techniki się nadaje, teraz takich urządzeń nie ma.
Ciekawe, jakiej marki jest maszyna do szycia, może Singer? To kupa forsy! Na allegro zerknij, to się przekonasz co masz.
Jeśli chodzi o kosz, to on do ogrodu za bardzo się nie nadaje. Pod wpływem wilgoci szybko ulegnie zniszczeniu. Może ktoś będzie miał jakieś sugestie?


Magiel szybciej bym oddał/sprzedał, ale maszyny to mi szkoda - widziałem kiedyś taką odnowioną z nowym drewnianym blatem, pomalowanymi na czarno tymi żeliwnymi częściami i kwiatem na blacie - fajnie to wyglądało i z niej raczej nie zrezygnuje

Z tym koszem to chyba masz racjęnooo na razie zostanie na strychu a co dalej to się zobaczy
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 11:36, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Świetny pomysł z drabinkami Do tej rozstawianej włóż deski pomalowane w tym samym kolorze i poustawiaj doniczki , albo inne bibeloty, a na tą opierana posadziłabym pnącze , krzesełko pod spodem i już jest altanka
https://pl.pinterest.com/pin/510173464014541984/


Właśnie się zastanawiałem nad czymś pnącym- czy clematis da radę? A może coś innego? Jakieś sugestie co do pnącza mile widziane

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 11:36, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
agnieszka_m napisał(a)
Ale masz skarbów na strychu
Fajny pomysł z tą drabiną


Dzięki, drabina też mi się podoba
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
zoja 11:39, 04 cze 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Radziu2013 napisał(a)


Magiel szybciej bym oddał/sprzedał, ale maszyny to mi szkoda - widziałem kiedyś taką odnowioną z nowym drewnianym blatem, pomalowanymi na czarno tymi żeliwnymi częściami i kwiatem na blacie - fajnie to wyglądało i z niej raczej nie zrezygnuje

Z tym koszem to chyba masz racjęnooo na razie zostanie na strychu a co dalej to się zobaczy


Ogladalam lamiony i drabiny super!

Co do maszyny - zostaw ja sobie bo potem bedziesz zalowal - wiem po sobie. Z reszta te stare maszyny czesto fajnie szyja i nie da sie ukryc sa piekne i niezniszczalne.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Radziu2013 11:40, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
Radziu ale fajnie u Ciebie i jest ta moja ulubiona cegła. Klosze pasują na lampiony, jesteś pomysłowy Dobromir i tego się trzymaj.
Dużo się u Ciebie dzieje, drabinki, lampiony i tyle kwiecia.Pozdrawiam Cię cieplutko imienniku mojego syna. Pa.


cegły nie mogło zabraknąć Na lampiony mam nadzieję że znajdę jeszcze jakiś klosze

https://www.youtube.com/watch?v=EZEzHWEd-4E tutaj jest jeszcze fajny pomysł co do całego żyrandola, ale nie wiem czy go wykorzystam


Pozdrawiam również
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 11:49, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)



Co do maszyny - zostaw ja sobie bo potem bedziesz zalowal - wiem po sobie. Z reszta te stare maszyny czesto fajnie szyja i nie da sie ukryc sa piekne i niezniszczalne.


noo właśnie strasznie mi by było szkoda. W sumie, ciekawe ile kosztowałaby naprawa tej maszyny żeby z powrotem szyła. Niezniszczalne to są bo ta stoi na strychu już baaardzo długo i w sumie samej maszynie nic nie jest jak się przetrze szmatką to prawie nie naruszona
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Nowalijka 12:19, 04 cze 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Radziu2013 napisał(a)
Kiedyś widziałem w necie takie lampiony ze słoików i sam spróbowałem zrobić- jeszcze muszę przykleić dookoła sznurek jutowy. Serce dlatego że gwiazdka jakoś mi nie pasiła a kwiatek nie dlatego że nie mogłem narysować żadnego ładnego- czyli poszedłem trochę na łatwiznę. Jestem tylko ciekaw jak świecą w nocy bo nie miałem jeszcze okazji ich zapalić. A tak w ogóle to chyba 5 takich zrobiłem.


Pomalowałem starą drabinę na kolor clemasikowy- podoba się mi A chcę z niej zrobic taki "kwietnik bo chciałem zamocować na trzech szczebelkach jakieś kosze/donice z białymi zwisającymi


A w ogóle przez to że tam stoi to powstanie nowa część rabaty

O tu towarzyszą jeszcze jej te lampiony i białe krzesło - to one trochę zainspirowały do nowej części rabaty

No, Radziu jestem pod wrażeniem, pięknie, tak artystycznie i nowocześnie. Masz zmysł do aranżacji. Wymyślaj dalej)))
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 12:25, 04 cze 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Radziu2013 napisał(a)
Najpierw z tym maglem i koszem - co wczoraj o nich mówiłem- Basiu jakbyś mogła to podpowiedz Słabo widac bo stoją na strychu a tam trochę przyciemno Aaaa mam jeszcze taką maszynę do szycia- ale nie wiem czy jej nie poddać renowacji i po remoncie zrobić z niej jakąś konsole czy kwietnik




A w ogóle to w lutym sprzątałem na strychu- babcia krzyczała że gdzie w takim zimnie sprzątać, że to się robi latem ale ja wiedziałem że wtedy to nie będzie czasu na sprzątanie. No i jak sprzątałem to poprzestawiałem meble i inne i powstał taki "salon" - nie wiem czemu ale jakiś przytulny się mi on wydaję

Strych do pozazdroszczenia, ma swoją duszę i historię. Nie rób zbyt dużych porządków na nim (nie wyrzucaj zbyt dużo) później będziesz tego żałował. Jesteś młody a sentymenty odzywają się wraz z upływem naszych lat. Oczywiście już teraz widzę, że jesteś sentymentalny, ale to będzie narastać. piękny zbiór kubków i filiżanek, wiklina fajna i ten ślubny portret Zdradzisz kto na nim jest?
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies