Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Gardenarium 12:37, 04 cze 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajna sprawa, uwielbiam to
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Radziu2013 17:20, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Nowalijka napisał(a)

No, Radziu jestem pod wrażeniem, pięknie, tak artystycznie i nowocześnie. Masz zmysł do aranżacji. Wymyślaj dalej)))


Dzięki Na razie na wymyślanie i zaplanowanie czekają dwie rabaty(między innymi ta wokół fioletowej drabiny)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 17:31, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Nowalijka napisał(a)

Strych do pozazdroszczenia, ma swoją duszę i historię. Nie rób zbyt dużych porządków na nim (nie wyrzucaj zbyt dużo) później będziesz tego żałował. Jesteś młody a sentymenty odzywają się wraz z upływem naszych lat. Oczywiście już teraz widzę, że jesteś sentymentalny, ale to będzie narastać. piękny zbiór kubków i filiżanek, wiklina fajna i ten ślubny portret Zdradzisz kto na nim jest?


Ela porządki ograniczają się głównie do takiego "uporządkowania" w sensie poukładania, przenoszenia itd. żeby strych miał ręce i nogi bo do tej pory ciężko się było tam odnaleźć. Wyrzucone to były chyba tylko kiedyś tam wyniesione plastikowe półeczki z łazienki, żarówki, torby, materac, wieniec pogrzebowy (na cholerę go zabierać do domu???) i takie tam niewartościowe rzeczy

Zbiór kubków, filiżanek, szklaneczek na strychu powiększa się co jakieś pół roku ( przy robieniu generalnych porządków w domu)- babcia lubi zbierać takie szkła ( ja lubię jak kupi czy dostanie jakieś tam nowe kubki, filiżanki), ale z czasem jest tego dużo i mimo że dom jest wielki to szafek na takie podręczne szkło jest nie dużo - z 2/3 szafki więc z takim zbieractwem robi się chaos w szafkach i trzeba je gdzieś wynieść a wyrzucić szkoda


portret ślubny przedstawia właśnie babcię i dziadka - po remoncie jednego z pokoi ( w tym roku) chcę znieść ten obraz, trochę doczyścić, może wymienić ramkę i powiesić(taki mały dodatkowy prezent przy remoncie dla babci)- lubię mieć w domu takie stare czarno-białe zdjęcia toteż mam dwa albumy i mały kuferek z takimi zdjęciami- często je oglądam ( zwłaszcza jesienią przy herbacie- wtedy jest czas a i rodzi się taka miła atmosfera) Ogólnie staram się nie wyrzucać pamiątek - dlatego też pozostawiłem po dziadku puchar za zajęcie pierwszego miejsca w lotach gołębi itp.
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 17:33, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Gardenarium napisał(a)
Fajna sprawa, uwielbiam to


ja też
Ooo ale miło sama szefowa mnie odwiedziła Witam w moich skromnych progach
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 17:42, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Z tych starych- żeby nie było że zmyślam - nie żartuje ale miałem takie pod ręką i jakoś mnie naszło a propos sentymentów- zdjęcia tylko zrobiłem niewyraźne




A to zdjęcie zostawiłem sobie do małego porównania jak kiedyś było Tylko obrócić nie wiem jak
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
gosika67 18:36, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Radziu stare zdjęcia piękne, pielęgnuj te pamiątki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Radziu2013 18:41, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
Radziu stare zdjęcia piękne, pielęgnuj te pamiątki.


Będę na pewno
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
barbara_kraj... 18:50, 04 cze 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Radziu2013 napisał(a)


Magiel szybciej bym oddał/sprzedał, ale maszyny to mi szkoda - widziałem kiedyś taką odnowioną z nowym drewnianym blatem, pomalowanymi na czarno tymi żeliwnymi częściami i kwiatem na blacie - fajnie to wyglądało i z niej raczej nie zrezygnuje

Z tym koszem to chyba masz racjęnooo na razie zostanie na strychu a co dalej to się zobaczy


Tu znajdziesz mnóstwo prpopzycji jak wykorzystać maszynę do szycia:

https://www.google.pl/search?q=toaletka+ze+starej+maszyny+do+szycia&rlz=1C1VFKB_enPL662PL662&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwipsdSn0a
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
dana1s 18:52, 04 cze 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Masz strych z duszą, cudowny
Drabina super się komponuje z roślinami na rabacie.
Masz świetne pomysły
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Radziu2013 18:54, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
barbara_krajewska napisał(a)


Tu znajdziesz mnóstwo prpopzycji jak wykorzystać maszynę do szycia:

https://www.google.pl/search?q=toaletka+ze+starej+maszyny+do+szycia&rlz=1C1VFKB_enPL662PL662&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwipsdSn0a


Dzięki Basiu Właśnie o takie coś mi chodziło- dlatego maszyny się nie pozbędę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies