Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

alinak 00:01, 08 cze 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Aniu lubię taki harmonijny ogród , może dlatego że sama zamotałam się w tym angielskim stylu .
to jednak wymaga dużej umiejętności łączenia roślin co do pory kwitnienia , warunków glebowych itp. . a u ciebie bardzo delikatnie i elegancko
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Lena 07:48, 08 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Anulka ale bombastyczne zdjęcia..kocham takie ujęcia z przymglonym tłem - ależ Ty twórcza kobitka jesteś
Szkoda że tak daleko mieszkasz - można by się dużo od Ciebie "naumieć"
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
bociek 18:37, 08 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
anula_wn napisał(a)
Andziulka, odważna albo szalona! w sumie móg nie przeżyć, ale akurat berberys to jak "chwast" silny i daje radę
dziękuję za odwiedzinki i zapraszam częściej

Boćku , ja w tym roku kancików jeszcze nie robiłam aż mi głupio, ale brak czasu ! ale fdałąm gdzieniegdzie ekobordy , a kanciki ciachnęłam nożyczkami coby jako tako wyglądały


No prosze Cie, jak nie robilas, jak widac kanciki brzytewki To jak Ty takie kanciki nozyczkami robisz to ja nie mam pytan....
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
anula_wn 20:52, 08 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Sebek, dzięki ! biedronka siedziała na bukszpanie pod ciurkałem, a potem na ciurkadle (troszkę jej z Franiem pomogliśmy )

Marzenko, kicia pod różą

Aniu, no co roku go ciachałam ale mało , plus strae grube konary. ALe rozkochałam się w małych berberysach Kasi, no u niej z trawułką , więc jeszcze pięniej poza tym musiałam zrobic miejsce na różę, ale cieszę się , że odbił !

____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 20:57, 08 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
alinak, dzięuję za odwiedzinki i ciepłe słowa ! też mi się marzy angielski styl, ale właśnie boję się tego zamotania..... laik jestem i się nie znam, a to wyższa szkoła jazdy

Lenko, zamglone tło to kwestia głębi ostrości w lustrzance, a ja jeszcze dołożyłam szkła sporo osób na forum robi fotki roślin z bliska, choć wg mnie niewiele mówią o ogrodzie....ale to ładne uzupełnienie

Boćku, serio nie robiłam !!! pozostałość po zeszłym roku, tu wyrwałam, tu docięłam i jako tako wygląda nowa rabata ma ekobord, dokładam też na pozostałe, bo mi się miesza trawa z korą (hehe, kory już prawie nie ma...), Jakoś estetyczniej i łatwiej utrzymać

____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:10, 09 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
chciałam (na chwilkę) wstawić foto ze szkółki , gdzie wczoraj byłam i pokazać ile mają traw (kilka osób mnie pytało). Zdjęcie zrobione "od brzegu" - z przodu są małe trawki, ale w głębi te duże (zerbinusy, Variegatusy i morninglight i in.) spory wybór, spore kępy
jakość zdjęć marna, bo z telefonu....



____________________
anula mój mały raj na ziemi
noemi 10:41, 09 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
zaopatrzenie powalające ... variegatusy potrzebuje u nas bieda w trawach
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 11:02, 09 cze 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
aućk ... ale wybór ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
siaaska 12:38, 09 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Witaj Anulko Dawno nie zaglądałam ale już nadrobiłam zaległości Ogród pięknieje z dnia na dzień, berberysowi cięcie dobrze zrobiło Rabatka Danusi rewelacyjna chyba ją powielę gdzieś u Rodziców w ogrodzie jeśli oczywiście pozwolisz Róże i lawendę uwielbiam chociaż do tej pory ich nie mam u siebie.... Miały być na rabacie przy tarasie... ale już nie będą.... Znajdę im nowe miejsce w nowym ogrodzie

Zdjęcia robisz rewelacyjne Kurs się z pewnością przydał Biedroneczka śliczna

anula_wn napisał(a)
a ja dzisiaj polowałam z aparatem na biedronkę ! trudno było, bo się wierciła i nie mogłam uchwycić ostrości.... ale za to dobrze się bawiłam



____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Mala_Mi 14:29, 09 cze 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ależ piekne fotki....... cuuuuuuuuudowne........ chwilo trwaj chce się powiedzieć
A wybór i wielkosć traw..wcale nie gorsza.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies