Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

anula_wn 12:05, 15 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Aniu, tak rano wyszłam i pochodziłam w kaloszkach, bo ostatnio nie miałam czasu.... nadrobiłam fotki, bo dzisiaj nie pracuję w ogrodzie (a trawa nieskoszona, wielka,.... ale ciągle pada)

Reni
____________________
anula mój mały raj na ziemi
an_tre 12:07, 15 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
anula_wn napisał(a)
Aniu, tak rano wyszłam i pochodziłam w kaloszkach, bo ostatnio nie miałam czasu.... nadrobiłam fotki, bo dzisiaj nie pracuję w ogrodzie (a trawa nieskoszona, wielka,.... ale ciągle pada)
...u nas też zanosi się na deszcz
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Matka 12:10, 15 sie 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
anula_wn napisał(a)

Powiem tak: jak ja wychodzę do ogrodu z kawką, to zaraz się na coś zapatrzę i jeszcze nie nadpitą kawkę odstawiam gdzie się da i biorę się za moje pazurki i ruszam wyrywać-bo ciągle coś nieporządanego rośnie...a u Ciebie????taki błogi spokój, kojąco, żę i chce się tą kawkę pić w spokoju!!!!zazdroszczę!!!!A na żurawki już nie chcę patrzeć



Bogda,
wiem, ze to Twój ulubiony zakątek u mnie może kiedyś wypijemy wspólnie kawkę na tych fotelach ?
co do porannej kawki, to nie -ja rano piję i patrzę !! uwielbiam te poranne kilka minut spaceruję, siądę to tu, to tam....cieszę się, że mogę wyjść na powietrze i zasłuchać w ciszę.....


Ja też się cieszę, żę mogę sobie wyjść w szlafroczku nawet z kawką i posłuchać żurawi lub innych dźwięków niemiastowychale zaraz mi się coś rzuca w oczy i patrzeć już tak spokojnie nie mogę bo ciągle coś mi odwraca uwagę i biorę się za wyrywanko-pielonko
____________________
U Matki
eliza3 12:12, 15 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witam, mokre zdjęcia zawsze są piękne, ogród śliczny, ale o tym to już chyba pisałam... Co mi tam, że śliczny to można pisać wiele razy
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
anula_wn 12:13, 15 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Bogda napisał(a)


Powiem tak: jak ja wychodzę do ogrodu z kawką, to zaraz się na coś zapatrzę i jeszcze nie nadpitą kawkę odstawiam gdzie się da i biorę się za moje pazurki i ruszam wyrywać-bo ciągle coś nieporządanego rośnie...a u Ciebie????taki błogi spokój, kojąco, żę i chce się tą kawkę pić w spokoju!!!!zazdroszczę!!!!A na żurawki już nie chcę patrzeć



Bogda,
wiem, ze to Twój ulubiony zakątek u mnie może kiedyś wypijemy wspólnie kawkę na tych fotelach ?
co do porannej kawki, to nie -ja rano piję i patrzę !! uwielbiam te poranne kilka minut spaceruję, siądę to tu, to tam....cieszę się, że mogę wyjść na powietrze i zasłuchać w ciszę.....


Ja też się cieszę, żę mogę sobie wyjść w szlafroczku nawet z kawką i posłuchać żurawi lub innych dźwięków niemiastowychale zaraz mi się coś rzuca w oczy i patrzeć już tak spokojnie nie mogę bo ciągle coś mi odwraca uwagę i biorę się za wyrywanko-pielonko


no to ja tak mam , ale nie rano! choć....dzisiaj kilku chwastów zostało wyrwanych
ale ja ciągle chodzę, wyrywam, myślę co przesadzić....ogrodowe ADHD
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Matka 12:15, 15 sie 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ADHD ogrodowe to ja mam 10 stopnia, jak mówi mój Mczekam na moment w swoim ogrodzie kiedy usiądę albo nie...położę się na leżankę jak Twoja(której jeszcze nie mam, ale zamówiłąm już sobie u Mikołaja)i wezmę książkę i kawkę i okularki...obok kwitnące Limelighty i łoskot Morning Light'a

takie moje małe marzenie
____________________
U Matki
anula_wn 12:22, 15 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Matka 12:23, 15 sie 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Fajne te trawki brązoweczy to te co się tak skręcają?jak się nazywają?pamiętasz?
____________________
U Matki
reni 12:24, 15 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Anula u ciebie to faktycznie raj na ziemi... pokazuj dalej
____________________
Ogród... reni
anula_wn 12:26, 15 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829


miłego dnia wszystkim zaglądającym do mojego małego raju
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies