Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

anula_wn 12:28, 15 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Bogda, nie te poskręcane mi wymarzły...te jakiś carex bronzita jest.

Reni
, już chyba Was zanudziłam.... muszę lecieć, bo mnie M prześwięci ! w końcu dzisiaj wolny dzień, dla rodzinki, a ja wsiąkłam tutaj.....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 12:29, 15 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
eliza3 napisał(a)
Witam, mokre zdjęcia zawsze są piękne, ogród śliczny, ale o tym to już chyba pisałam... Co mi tam, że śliczny to można pisać wiele razy


Elizo
- dziękuję po stokroć ! od razu ma człowiek motywację do pracy
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Joanka 12:48, 15 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
anula_wn napisał(a)



Anulko..... perfekcyjnie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Konstancja30 12:49, 15 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ten kolor w przenikających się dotąd zieleniach uroczy ... limonkowa jeżówka to kropka nad "i" ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Joanka 12:58, 15 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Prawda, jeżówki jak wisienka na torcie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 13:15, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Anulka, mnie się udało skosić przed deszczem - wstrzeliłam się, nawet nawóz rozsypałam i zaraz zaczęło padać Ale zaoszczędzę na wodzie, bo deszcz rozpuści nawóz.

Nawet nie chcę mówić ile mi przyszło za wodę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anula_wn 14:27, 15 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Danusia,
ja nawóz rzuciłam jak zaczęło padać, ale potem padało bez końca.....
dzisiaj na szczęście po nocnym deszczyku sucho , już się nawet słoneczko przedziera przez chmury
byliśmy na rowerkach, zaraz będę się chwalić fotkami - z telefonu niestety .

co do wody - to ja wdzięczna jestem poprzednim właścicielom, ze studni nie zasypali, jak inni na mojej ulicy...... nie chcę myśleć ile bym musiała płacić

Iza
ja się straaaasznie boję koloru! że przesadzę, że nie tak, że naćpane.... ale co tam! ta jedna rabata jest taka naturalna, wsiowa i kolorowa !
a skoro Wam się podoba, to chyba nie jest źle

Dziękuję Asiu!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Konstancja30 14:36, 15 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
anula_wn napisał(a)
Danusia,
ja nawóz rzuciłam jak zaczęło padać, ale potem padało bez końca.....
dzisiaj na szczęście po nocnym deszczyku sucho , już się nawet słoneczko przedziera przez chmury
byliśmy na rowerkach, zaraz będę się chwalić fotkami - z telefonu niestety .

co do wody - to ja wdzięczna jestem poprzednim właścicielom, ze studni nie zasypali, jak inni na mojej ulicy...... nie chcę myśleć ile bym musiała płacić

Iza
ja się straaaasznie boję koloru! że przesadzę, że nie tak, że naćpane.... ale co tam! ta jedna rabata jest taka naturalna, wsiowa i kolorowa !
a skoro Wam się podoba, to chyba nie jest źle

Dziękuję Asiu!


o trawce się uczę bo mój trawnik anno domini 2012 jesień bedzie miał początek ... i mam dylemat czy nie wstrzymać się i najpierw nawodnienia nie zrobić ze studni własnie bo szczęśliwie jest ... przetrwała a tyle razy zasypana miała być ... tylko potem refleksja, że nie czekać bo jak czekać to jeszcze nawieźć działkę i podwyższyć teren o pół metra ... i znów wizja czekania w nieskończoność ... zatem trawnik rodzi się jesienią najpóźniej wiosną ...

u mnie słoneczka nie ma ... pada ... może jutro

wiejski pierwiastek dystyngowanych rabat na prawdę triumfuje
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
JulkAd 15:00, 15 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anula cudnie u Ciebie, a po deszczu ta zieleń taka soczysta się zrobiła. Miłego dzionka ze słoneczkiem życzę. U mnie świeci ładnie już od poniedziałku, czas żeby do Was na Mazowsze też dotarło
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Bogdzia 15:24, 15 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
JulkAd napisał(a)
Anula cudnie u Ciebie, a po deszczu ta zieleń taka soczysta się zrobiła. Miłego dzionka ze słoneczkiem życzę. U mnie świeci ładnie już od poniedziałku, czas żeby do Was na Mazowsze też dotarło


Podobno ma dotrzec więc będzie jeszcze trochę można posiedziec w ogrodzie albo popracowac. Pozdrawiam Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies