Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

ElzbietaFranka 20:12, 17 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Cos mi sie zawiesilo i pisze dalej, mialam mieczyki uwielbiam je, ale ostatnirok sadzilam. Przyjechalam na dzialke i chyba nornice mi cebule wygryzly. To samo mialam na wiosne 2015 r z tulipanami i powiedzialam koniec kropka nie bede sie denerwowac.
Za to przez trzy lata sadzilam dalie (georginie) w zeszlym roku ladnie rosly i kwitly do poki burza nie przyszla i wszystko poprzewracala, musze przyznac, ze wdzieczne to kwiaty.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasiek 20:15, 17 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Haniu u mnie narazie przedwiosnie, i dobrze, nic nie poganiam, nie wygladam za bardzo Jeszcze natura psikusa sprawic moze i ma do tego prawo
Cieszy mnie to ze wszystkie moje roze przyzyly, nie okrywalam ich, a zima u mnie byla dosc mrozna. Byl ale i snieg, ktory jak pierzynka pookrywal rosliny.
Teraz pada deszcz, i dobrze, przynajmniej rosliny porzadnie sie napija A co bedzie jutro? Zobaczymy. Moze oko aparatu cos wypatrzy
____________________
Bawarka
ElzbietaFranka 00:49, 18 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Haniu co ty opowiadasz, załóż jakieś dobre okulary i biegaj.
Ja też nie mam dużo czasu ale zaglądam, zarywam noce to jak narkotyk.
Dzisiaj przed chwilą skończyła listę jakie róże mam kupić więc też skakałam ze szkółki na szkółkę, ale zostanę przy wypróbowanych i nie ma sensu gdzie indziej zamawiać.
Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
hankaandrus_44 13:06, 18 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Ela z Ptasiego Raju- w moim wieku już super bieganie musze odstawić, ale i tak jeszcze po wątkach ganiam, a czasami na jakiś film się zapatrzę. Oczy muszę oszczędzać, bo przecież do 100 lat mi mają wystarczyć

Miłego dnia

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 13:08, 18 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Z tym wyjazdem w soboty mi się nie spieszy, bo powrotny autobus tylko co godzinę, a jak nie zdążę na czas, to kwitnienie na przystanku - to niebezpieczne dla zdrowia. Jeżeli juz, to prędzej w tygodniu.

pewnie, że lepiej jechac jak bezpieczniej. ciekawa jestem tyc ranników, czu i u mnie będą
U nas padało 2 dni, rośliny opite, mrozu nie ma, to wszystko w ziemię wsiąkło.
Miłej niedzieli, my w ogrodzie będziemy, bo w tygodniu stale w pomieszczeniu tylko siedzimy, brak mi tego powietrza
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
violka171 13:09, 18 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hankaandrus_44 napisał(a)
Z tym wyjazdem w soboty mi się nie spieszy, bo powrotny autobus tylko co godzinę, a jak nie zdążę na czas, to kwitnienie na przystanku - to niebezpieczne dla zdrowia. Jeżeli juz, to prędzej w tygodniu.

Haniu,tylko nie wybieraj się do ogrodu jak w tamtym roku
jak to Iza wtedy określiła? "wybierasz się jak kobieta w ciąży "
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hankaandrus_44 14:50, 18 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Wioletko, ciąża mi nie grozi, a może szkoda? Byłoby 500+, a tak sama muszę organizowac kasiorkę na chciejstwa. Prawda, w ub. roku jakoś tak mi nie pasowało z tym wyjazdem. Myślę, że to się nie powtórzy, a po Twoim powrocie z ferii już będzie co pokazac z nowinek ogrodowych.

Irenko, u mnie zapowiedź jest tygodniowej wilgoci, mniejszej lub większej. I z tego się ciesze , bo i Rh napite będą, i inne byliny tez swoją pircję dostaną.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
violka171 19:55, 18 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hankaandrus_44 napisał(a)
Wioletko, ciąża mi nie grozi, a może szkoda? Byłoby 500+, a tak sama muszę organizowac kasiorkę na chciejstwa. Prawda, w ub. roku jakoś tak mi nie pasowało z tym wyjazdem. Myślę, że to się nie powtórzy, a po Twoim powrocie z ferii już będzie co pokazac z nowinek ogrodowych.

no ja myślę
planowany powrót 25.02 czyli sobota
mam nadzieję że u siebie w ogrodzie też coś ciekawego zobaczę
tylko nie gnaj tak ze stronami bo znowu zajmie mi z tydz by ogarnąć jeden wątek a gdzie inni
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hankaandrus_44 20:51, 18 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Tak jest! Nie gnam, bo nie mam z czym na razie.
Chociaż w połowie tygodnia tłusty czwartek...hmmm jak go ominąć?
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Radziu2013 20:57, 18 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hankaandrus_44 napisał(a)
Tak jest! Nie gnam, bo nie mam z czym na razie.
Chociaż w połowie tygodnia tłusty czwartek...hmmm jak go ominąć?


Haniu, a po co go omijać Trzeba świętować na całego
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies