Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika sezon 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika sezon 2017

13:05, 10 maj 2017
Madzenka napisał(a)


Nigdy te graby nie miały tyczek Odpisałam juz Asi


a mój M sie boi że bez tyczek sie połamia albo wiatr je wyrwie...bynajmniej te tyczki u mnie sa do prostowania grabów

PS. lekcja z dzielenia jezówek u mnie
Madzenka 19:01, 10 maj 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasya napisał(a)
co ładnejsze i bardziej godne polecenia, carex montana czy sporobolus ?


Niestey nie mam sporobulusa, oceń u Navigatirki. Ja polcam montanę, bo szybko wiosna rusza, ma piekny zielony świeży kolor przez cały sezon a jesienia jest ogniście pomarańczowa.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kawa 20:23, 10 maj 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Madzen ponieważ masz piękny grabowy żywopłot czy możesz mi powiedzieć czy wg ciebie stanowi on osłonę szczególnie w zimie przed wiatrem?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Karabela 21:58, 10 maj 2017


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Piękne widoczki się napatrzylam
U mnie eleganckina lady tez czerwony e i do bladego różu i limonki hakone od dołu wyglądają badziewiascie. .. może napiszemy do Lidl czy maja zamiar coś zrobić w tej sprawie? ?? Pozew o naruszenie dóbr osobistych ?
____________________
Eksperymentarium
sylwai 22:07, 10 maj 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
Madzenka napisał(a)



Czyli na razie nic się nie dzieje z bukszpanami? To raczej zastosuj Topsin . Signum stosuję, gdy są brązowe plamy na bukszpanach i są wyraźne ślady ataku grzyba
Temperatury optymalne do chemii to zwykle 15-25 stopni, przy niższych lub wyższych mniej skuteczne. Ale gdy będzie +10 to też zadziała.

dzięki za info
____________________
sylwia
marekm 22:18, 10 maj 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
bardzo lubię oglądać Twój ogród, kolor soczysty. trawnik piękny, zielony.
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
kamasja 10:16, 11 maj 2017


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Wspaniała wiosna u Ciebie Madżenko przepiękne te burgundowe tulipany. Kompozycje donicowe mam bardzo podobne (miały być białe na komunię) ale cóż nie mogłam się oprzeć kolorkom stokrotek i bordowym bratkom. Powiedzcie dziewczyny jak się pozbyć mleczy i koniczyny z trawy? Latać z nożykiem czy są jakieś sprawdzone sposoby? I czy oprysk na dwuliścienne coś daje? Marzenko powiedz mi jeszcze na jaka długość tniecie trawnik? Pozdrawiam z L-na.
____________________
Z miłości do bukszpanów
Mathildis 23:49, 11 maj 2017


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Marzenko obejrzałam Twoją wiosnę i nie mogę wyjść z zachwytu - po prostu pięknie.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Anna_ogrodni... 08:38, 12 maj 2017


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam serdecznie
mam pytanie o hortensje Anabell (widziałam ze masz je w swoim ogrodzie i pięknie się prezentują)
Czy mogę posadzić je na rabacie przed domem czy lepiej gdzieś z boku domu? czytałam ze bardzo się pokładają.

____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Milka 11:30, 12 maj 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gdzieś doczytałam, że miałaś lód na tarasie, aż trudno uwierzyć. U mnie bez mrozu, a już tak 3 dni bardzo ciepło.
Jak sprawuje się Novalis??
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies