Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 08:33, 22 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Makao_J napisał(a)
Też chciałam nie pryskać ale no tak ta Comte obżarta byłą że nie mogłam patrzeć. Spód liści aż biały był tyle ich tam siedziało. Do tego mszyca i plamistość. Nie wiem czy długo by pociągnęła.
U Ciebie wybrały LO a u mnie Comte
oj to sporo miałaś, u mnie nie aż tyle. Liczę na to że to dzięki RT od marca.. w tamtym roku LO nie ruszało nic

Ja czekam na Soul u ciebie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 08:34, 22 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
margaretka3 napisał(a)

Białe
super to niech się sieją
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 08:35, 22 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
margaretka3 napisał(a)
U mnie w tamtym roku Bonica była cała w skoczku. W tym roku jak u ciebie LO.
ciekawe o co chodzi.. a stany i the Fatry obok nie ruszył
I mam np tak że chwasty całe w mszycy a róże obok nie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 08:39, 22 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
iwka napisał(a)
biały dzwonek też mi wpadł w oko

Ania u Ciebie nic innego nie mogło być jak róże ekologicznie trzeba chyba ok 3 lat i wtedy wszystko wraca do normy i samo się sobą zajmuje nie wiem czy bym potrafiła, dwa lata pryskałam OW i HT, w tym odpuściłam, dwa razy chyba oprysk RT zrobiłam. Nie mam czasu na to, cisy mnie pochłonęły i nad nimi latam
chcesz? Tylko tobie to wyślę bo z Magda to się widzę.btw
I po tych 2 latach widzisz że rośliny silniejsze? Powiem ci że ja też mało mam czasu... I zawsze muszę wybrać co robić..oprysk, chwasty czy przesadzanie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 08:41, 22 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Magda70 napisał(a)


no dokładnie...ten czas. Skąd go wziąć na to wsztystko...
u mnie się nabijaja że jeszcze sobie ogród wzięłam na głowę :/ a tak to przecie trawnik by się skosilo i ładnie by było..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 08:42, 22 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
iwka napisał(a)
z samym wężem stoję jak głupia ze trzy godziny, teraz już i tak tylko podlewam jak widzę że rośliny się kładą. Ludzie śpią a ja leeeję myślałam że wczoraj trochę niebo pomoże, a tu nic, nawet kropelka nie spadła.
ja ostatnio zapomniałam linię kroplujace wyłączyć i lało się całą noc
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Magda70 08:57, 22 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
anna_t napisał(a)
Magda przywiozę ci tego dzwonka chcesz?


Noooo chętnie go przygarnę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:00, 22 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
anna_t napisał(a)
u mnie się nabijaja że jeszcze sobie ogród wzięłam na głowę :/ a tak to przecie trawnik by się skosilo i ładnie by było..


a u mnie pukają się w głowę, że znow rewolucje w domowym ogrodzie robie jak bym malo miala roboty...ale ile można siedzieć i książkę czytać
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
anna_t 10:45, 22 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
inka74 napisał(a)


Kupiłam na wiosnę, zaczynam się zastanawiać czy mu za mało miejsca nie zostawiłam patrząc na twojego olbrzyma. A on do góry nie powinien iść???

Badanie zrób bo nie zawsze rumień się pojawia a i ty się uspokoisz jak wynik na papierze dostaniesz ;-(
idzie tylko ja go do obelisku przyczepiam żeby jak najbardziej pędy w poziomie były to wtedy bardziej kwitnie co rok będę zaczepiać kolejne wyżej i liczę na takie całe kolumny kwiatów, czujesz to??
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
kasja83 14:23, 22 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
anna_t napisał(a)
u mnie się nabijaja że jeszcze sobie ogród wzięłam na głowę :/ a tak to przecie trawnik by się skosilo i ładnie by było..

Taaaa-a z trawnikiem to nie ma roboty?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies