Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

iwka 14:44, 22 cze 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
anna_t napisał(a)
chcesz? Tylko tobie to wyślę bo z Magda to się widzę.btw
I po tych 2 latach widzisz że rośliny silniejsze? Powiem ci że ja też mało mam czasu... I zawsze muszę wybrać co robić..oprysk, chwasty czy przesadzanie
wydaje mi się że silniejsze jak urzędowałam tylko na przodzie to miałam więcej czasu, chcąc ogarnąć cały tył, niestety już go brak.

Ja to liczę na to, że jak już ogarnę ten mój ogródek, wszystko zasadzę i będzie tylko kosmetyka to w pełni zajmę się ekologią

Aniu, na razie nie wiem gdzie bym go mogła posadzić, ale będę pamiętać i w razie co przyjdę po prośbie

a co to za spotkanie się szykuje? u Madziuli będziesz odpoczywać?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Magda70 15:09, 22 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
no
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Makao_J 16:32, 22 cze 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
anna_t napisał(a)
oj to sporo miałaś, u mnie nie aż tyle. Liczę na to że to dzięki RT od marca.. w tamtym roku LO nie ruszało nic

Ja czekam na Soul u ciebie

Kochana moja Soul zastrajkowała i nie ruszyła w tym roku. Późne przymrozki chyba jej zaszkodziły. Wykopałam by na wszelki wypadek zobaczyć że coś nie podżera korzenia ale było ok więc wsadziłam z powrotem. Niestety nie rusza ale pędy ma zielone. Nie wiem o co chodzi. Jak coś to zamówię na wiosnę jeszcze raz.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
malkul 18:58, 23 cze 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
https://pl.pinterest.com/pin/533817362070348445/
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
anna_t 21:14, 23 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Magda70 napisał(a)


Noooo chętnie go przygarnę

wezmę Ci kochana
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 21:16, 23 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Magda70 napisał(a)


a u mnie pukają się w głowę, że znow rewolucje w domowym ogrodzie robie jak bym malo miala roboty...ale ile można siedzieć i książkę czytać

dokładnie! ja to nawet po 10h pracy jak połoze dziewczyny to idę do ogrodu. zboczenie jakieś
a wczoraj znowu na szkoleniu bylam i wiesz co, z 13 kobitek - 10 grzebie w ziemi ogrodnictwo to ogromna pasja
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Kasya 21:17, 23 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42187
A ty szykujesz jakaś piękność na konkurs za tydzień ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Magda70 21:18, 23 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
anna_t napisał(a)

dokładnie! ja to nawet po 10h pracy jak połoze dziewczyny to idę do ogrodu. zboczenie jakieś
a wczoraj znowu na szkoleniu bylam i wiesz co, z 13 kobitek - 10 grzebie w ziemi ogrodnictwo to ogromna pasja



ooo to cieszy
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
anna_t 21:19, 23 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
iwka napisał(a)
wydaje mi się że silniejsze jak urzędowałam tylko na przodzie to miałam więcej czasu, chcąc ogarnąć cały tył, niestety już go brak.

Ja to liczę na to, że jak już ogarnę ten mój ogródek, wszystko zasadzę i będzie tylko kosmetyka to w pełni zajmę się ekologią

Aniu, na razie nie wiem gdzie bym go mogła posadzić, ale będę pamiętać i w razie co przyjdę po prośbie

a co to za spotkanie się szykuje? u Madziuli będziesz odpoczywać?

Magda70 napisał(a)
no

nooooooo
trochę u Madzi trochę nad morzem bo ze znajomymi i kompromis musiał być
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 21:22, 23 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Makao_J napisał(a)

Kochana moja Soul zastrajkowała i nie ruszyła w tym roku. Późne przymrozki chyba jej zaszkodziły. Wykopałam by na wszelki wypadek zobaczyć że coś nie podżera korzenia ale było ok więc wsadziłam z powrotem. Niestety nie rusza ale pędy ma zielone. Nie wiem o co chodzi. Jak coś to zamówię na wiosnę jeszcze raz.

ale szkoda
mam ją na liście na jesienne zakupy różane i teraz niewiem czy nie lepiej jej na wiosnę zamówić skoro taka wrażliwa :/
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies