Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 15:11, 25 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
jalos napisał(a)

piękna - mus ją mieć

Jak dla mnie dużo ładniejsza od Hameln. Liście szersze, kolor liści i kotków ciemniejszy, tyle że wielka rośnie.

____________________
Aga i Ogródek Agam
leon60 15:19, 25 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Znam tę radość otwierania paczek od Finki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Iggia 15:32, 25 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
No zakupy całkiem fajne
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
agam 15:44, 25 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Ola tak na prawdę to wszystkie moje zakupy internetowe to strzał w dziesiątkę, jeszcze nigdy się nie nacięłam, ale zapakować kosmosy tak perfekcyjnie to wyższa szkoła jazdy .
Aga ja cała w skowronkach dzisiaj, z pracy wcześniej wyszłam bo kurier dzwonił że przesyłka za płotem leży .... .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Iggia 15:51, 25 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
agam napisał(a)
Ola tak na prawdę to wszystkie moje zakupy internetowe to strzał w dziesiątkę, jeszcze nigdy się nie nacięłam, ale zapakować kosmosy tak perfekcyjnie to wyższa szkoła jazdy .
Aga ja cała w skowronkach dzisiaj, z pracy wcześniej wyszłam bo kurier dzwonił że przesyłka za płotem leży .... .

Nie dziwie się że w skowronkach

Ja wczoraj jak kupowałam lawendę i żeniszka to też byłam szczęśliwa do momentu aż miałam zdecydować gdzie upchnąć to cale moje chciejstwo (a wbrew pozorom miejsca na to mam mało)
Dzisiaj chce jeszcze dokupić jakiegoś wysokiego miskanta i obsadzić go niskimi trawami
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Mathildis 16:06, 25 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
agam napisał(a)


Ja roundapu jeszcze nigdy nie używałam i nie będę. Wolę dłubać paluchami, ewentualnie ocet zastosować, ale też w małych ilościach.
A tak w ogóle to już byłaś u mnie, a ja u Ciebie też . Ale nie martw się ja forum przestałam ogarniać już dawno .
Trawy uwielbiam, miskanty rosną u mnie super, carexy zależy jakie, ale ogólnie jest ok. Z tego co pamiętam to u Ciebie warunki podobne do moich. Piach?


tak to jest jak się ciągle avatarki zmienia

Piękne zakupy
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Iggia 17:17, 25 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
agam napisał(a)


Współczuję problemów "samochodowych", nienawidzę tego.
Pan Bylinowy jest świetny, kupowałam u niego moje rozplenice, jeżówki odmianowe i sama nie pamiętam co jeszcze. Właśnie sprawdziłam że ma w ofercie "Calitę" .

Ma Cality po 7,50zl. Widziałam przynajmniej 8 szt.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Jagodaa 17:27, 25 cze 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Bardzo lubię Twój ogród' wiesz?, dobrze ze znów jesteś na O. i wiesz co jeszcze powiem? Ze ciagle zapominam, ze masz oczko!

Świetne zakupy, ja mało kupuje w tym roku, na szczęście zawilce już mam, Hahaha
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 18:47, 25 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)
Bardzo lubię Twój ogród' wiesz?, dobrze ze znów jesteś na O. i wiesz co jeszcze powiem? Ze ciagle zapominam, ze masz oczko!

Świetne zakupy, ja mało kupuje w tym roku, na szczęście zawilce już mam, Hahaha

Jestem, ale Ciebie ostatnio brak .
Wiem że zawilce masz . Myślisz że sama je wymyśliłam? .
Lepiej je posadzić z ML czy grackami?
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 18:49, 25 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Mathildis napisał(a)


tak to jest jak się ciągle avatarki zmienia

Piękne zakupy

Ania mam zamiar zmienić avatarek, bo moja buźka mnie drażni, ale żebym tak często zmieniała to nie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies