Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 13:30, 25 maj 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Witajcie. Od długiego czasu czytam Ogrodowisko, korzystam z rad i wskazówek wielu osób. Nie kryję, że podziwiam zaangażowanie pani Danusi, Jej zapał, bezinteresowność, cierpliwość i życzliwość.
Dziś postanowiłam, że założę swój wątek o naszym Ogrodzie, który powstaje dzięki wysiłkowi mojego męża i moim, dla nas i dla naszych czterech Synków
Liczę na Waszą pomoc.
Mieszkamy na obrzeżach miasta, na skraju lasu i zakładanie ogrodu na piaszczystym terenie, jak wiecie, nie jest proste, ale marzenia trzeba spełniać
Proszę dziś Was o pomoc. Chciałabym jeszcze w maju założyć rabatę pomiędzy dwiema brzozami za domem. Jest to miejsce najlepiej widoczne z tarasu i chciałabym, żeby było pięknie.
Marzą mi się: hortensje Limelight, jakiś klon palmowy czerwony lub cytrynowy, może berberysy Harlequin, jakieś trawy, żurawki bordowe? Tylko nie wiem jak to wszystko poukładać.... Czy zrobić jeszcze tło z choin kanadyjskich lub innego iglaka???
Ponieważ w tej części ogrodu zachowaliśmy rosnące brzozy rabata byłaby w półcieniu. Odległość między brzozami wynosi ok 1,5m.
Po południu może uda mi się wrzucić jakieś zdjęcia
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
13:33, 25 maj 2017
Witam się jako pierwsza i czekam na foty
ragsmom 13:45, 25 maj 2017


Dołączył: 27 lut 2016
Posty: 142
Witam serdecznie kocham brzozy i z niecierpliwością czekam na zdjęcia-na tym forum jest wielu wspaniałych fachowców z naszą kochaną Danusia na czele i na pewno pomogą Ci stworzyć przepiękne miejsce dla Twojej Rodzinki.pozdrawiam
____________________
ragsmom zielona (r)ewolucja
Brzozowadzie... 13:48, 25 maj 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Bardzo mi miło, że mnie odwiedziłaś, a ja myślałam, że nikt się nie odezwie)) A zdjęcia już zrobione w telefonie, czekają na męża, który zna tę magię, co je przerzuci do kompa))Może przy okazji poznam zaklęcie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
makadamia 13:52, 25 maj 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Dobrze by było, bo wrzucanie zdjęć na forum to nie jest jednorazowa akcja i prosić męża za każdym razem byłoby bardzo nieporęcznie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
BasiaLT 14:28, 25 maj 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Witaj musiałabyś zrobić sobie jeszcze podpis żeby było łatwo do ciebie trafić
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Brzozowadzie... 17:14, 25 maj 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A jak się robi podpis??

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Nallar 17:21, 25 maj 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Jak odbierzesz priv wiadomość to dowiesz się jak zrobić podpis.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Rytla 22:01, 25 maj 2017


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Czterech synów! połamane rododendrony, zdeptane lawendy, piłki na każdej rabacie?
Pokazuj, co tam masz.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
Brzozowadzie... 09:39, 26 maj 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Nallar: wielkie dzięki, zrobione.
Rytla: dokładnie to!! A jeszcze jak powiem, że są w wieku między 2 a 13 lat, to sobie wyobraźcie... Koniecznie musiały znaleźć się bramki do piłki nożnej, siatka do siatki, miejsce na basen...Ale w sumie, to dla kogo ten Ogród??? Ja próbuję wykorzystać kąciki...
Spróbuję wrzucić zdjęcia za moment..
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies