Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Agania 13:02, 10 lut 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wracam od Kasi, patrząc na jej świeżynkę...nową donicę, zobaczcie co można zrobić z plastikowych doniczek lub misek
http://www.naogrodowej.pl/artykul,Kompozycje_adwentowe,798
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Nallar 14:23, 10 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Zabawa w odnawianie rupieci.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 14:25, 10 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Zabawa w odnawianie rupieci.


Ewcia dla mnie mistrzostwo świata . A czy kwietnik pozostanie kwietnikiem, czy niekoniecznie?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
eda 14:31, 10 lut 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zawitka napisał(a)
Kasia dla mnie, jak ktoś coś zrobi to zawsze jest ładne , bo zawsze doceniam pracę a nie wynik choć i to się liczy ale jako dodatek do pracy Dla mnie jako nauczyciela zawsze liczyły się chęci a jak są umijętności to już luksus


Piękne słowa ...dziś dzieci słabo są zachęcane i cierpią gdy się postarają ...buziaki
to tak na marginesie wszystko mi się tu podoba uwielbiam taką twórczość
Miłego
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Nallar 14:38, 10 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Ewcia dla mnie mistrzostwo świata . A czy kwietnik pozostanie kwietnikiem, czy niekoniecznie?

"Wim to"? jeszcze nie wiem, mam jeszcze stoliczek z okrągłym blatem w podobnym stylu(właśnie nad nim pracuje) Zobaczę jak będą się prezentowały razem w "zestawie" A masz jakieś pomysły?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 14:52, 10 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

"Wim to"? jeszcze nie wiem, mam jeszcze stoliczek z okrągłym blatem w podobnym stylu(właśnie nad nim pracuje) Zobaczę jak będą się prezentowały razem w "zestawie" A masz jakieś pomysły?

Gdy zobaczyłam kwietniczek to pierwsza myśl jaka mi się nasunęła (poza kwietnikiem oczywiście) to poidełko.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 14:57, 10 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Gdy zobaczyłam kwietniczek to pierwsza myśl jaka mi się nasunęła (poza kwietnikiem oczywiście) to poidełko.

Chyba by mi było go jednak szkoda wystawić na dwór, to jednak jest drewno.
Może postawie go jako kwietnik na werandzie pod daszkiem....
Teraz to się cieszę że dostał nowe życie i nie poniewiera się już gdzieś w rupieciarni.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
zawitka 15:45, 10 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Ewa n stolik jako kwietnik --- luks wyglada a ja kupiłam szpachlę do drewna i zaraz dyrki zapackam ha ha


Aga ja tak zrobiłam kule tylko kupowałam szklane 2 klosze w srodku smarowała olejem lałam beton i są Taką michę zrobię jak poideło bo mam malutkie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Katkak 16:09, 10 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Masz rację Ewciu. Fantazja mnie poniosła zapominając, że to drewno przecież . Żal by go było gdyby się zniszczył, bo śliczny jest.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 13:05, 12 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Właśnie skończyłam ozdabianie ramek do haftów dla wnusi.



____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies