Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Katkak 13:48, 12 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewunia prześliczne są . Wnusie są szczęściarami, że maja taką kochaną babcię. A babcia szczęściarą, że ma wnusie, bo dla kogo by robiła . Przekochane ramusie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 14:57, 12 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Zrobiłam jeszcze jedną ale małpa nie fotogeniczna jest, brzydko wychodzi na zdjęciach, może wieczorem przy lampie wyjdzie lepiej. Stoliczek musiałam dzisiaj poprawiać ;( bo wyszły mi jakieś ciapki. Obiecuję że jutro będą zdjęcia.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
zawitka 18:30, 12 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Ewcia szczeliny nie ma , mebelki polakierowane wygląądają fajnie , teraz biorę się za detale ale psia noga parapety zawalone siewkami i tez musze czekać ;drameczki dziewczece cudne
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Nallar 18:53, 12 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
zawitka napisał(a)
Ewcia szczeliny nie ma , mebelki polakierowane wygląądają fajnie , teraz biorę się za detale ale psia noga parapety zawalone siewkami i tez musze czekać ;drameczki dziewczece cudne

Szpachlowanie blatu od stołu i jego szlifowanie też mam już za sobą. Cieszę się że poradziłaś sobie z tą szczeliną, teraz szafeczka na pewno wygląda dużo lepiej.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
zawitka 16:28, 13 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Ewa właśnie człowiek uczy się na błędach następne taką robotę zrobię prawidłowo bo z tą szafką to ciót widać na zdjęciu tę ryskę ale to moja wina AAAAAA i tak mi się podoba ha ha Wszystko lakierowałam i już inaczej wygląda
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 16:31, 13 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Z tym się bawiłam bo wszystko i kółka malowałam 3 razy ,ale jwst ładmie Nie mogę sokupić metalowych podstawek pod kwiaty pojedyńczych niskich bo nie chcę stawiac na podłodze Pozdrówka wszystkim zakręconym
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Nallar 16:36, 13 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
zawitka napisał(a)
Ewa właśnie człowiek uczy się na błędach następne taką robotę zrobię prawidłowo bo z tą szafką to ciót widać na zdjęciu tę ryskę ale to moja wina AAAAAA i tak mi się podoba ha ha Wszystko lakierowałam i już inaczej wygląda

Szpachelkę dobrze jest nakładać przed malowaniem, poczekać aż dobrze wyschnie, potem przeszlifować, uzupełnić ew. braki, znowu przeszlifować i dopiero malować. Wszystko musi mieć czas wyschnąć. Kolejny mebel tak jak piszesz zrobisz idealnie.
Szafeczka i tak wygląda dużo lepiej.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
zawitka 16:37, 13 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Wiem że taka kolej ale tak potrzebowałam roboty że Ty mi oczy otworzyłaś na tę szparę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 16:39, 13 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Reraz szukam biurka pod kompa i albo kupię białe albo będę malować jakiegoś starocia ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Nallar 11:29, 14 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
A to mój stoliczek. Był odrapany i miał okropny blat.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies