Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Rojodziejowa 20:27, 08 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8693
Ja na walentynki mojemu kupiłam widły haha
Weszłam zatem w kolejny etap - kupuje jemu również prezenty ogrodowe
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Wiolka5_7 20:30, 08 mar 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Rojodziejowa napisał(a)
Ja na walentynki mojemu kupiłam widły haha
Weszłam zatem w kolejny etap - kupuje jemu również prezenty ogrodowe


Extra!
Ja tam lubię trafione prezenty
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
inka74 20:38, 08 mar 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Każdy prezent ogrodowy jest mile widziany, u ciebie ten akurat bardzo na czasie bo przecież rozbudowujesz cały bok i ścieżki nowe potrzebne. Pamiętam, jak się śmiałyśmy z Aprilkiem jak wspominała, że - tu cytuję: gówno dostała bodajże na walentynki tylko ogrodnik zrozumie radość z takiego prezentu. Ja mojemu z kolei podesłałam zdjęcia szafy ogrodowej i postawiłam przed faktem, że trzeba tam za domem w końcu porządek zrobić. Przyjął wyzwanie na klatę, ma rozrysować ile drewna potrzeba i będziemy zbijać, jak się ociepli. Trzymam go za słowo
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
An_na 20:41, 08 mar 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1588
Wiolka5_7 napisał(a)


Pewnie! każdy prezent ma swój urok
Ja się cieszę bardzo


Bardzo dobrze Cię rozumiem, mnie aktualnie ucieszyłaby niewielka wywrotka żwiru
____________________
Ania**Ania na Żuławach
anuska2507 20:42, 08 mar 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
To są zawsze trafione prezenty rok temu na walentynki sama sobie sprawiłam prezent wożąc obornik od rolnika
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Gruszka_na_w... 20:57, 08 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Wymarzone prezenty są najlepsze. Ten ze zdjęcia z pewnością należy do tej kategorii.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
darkowa 20:59, 08 mar 2023

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 371
Wiolka5_7 napisał(a)
Mój prezent od eMa na Dzień Kobiet



A nie widzę dokładnie ...lol

goździk , czy róża???
____________________
krystyna
Makao 21:00, 08 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4356
inka74 napisał(a)
Każdy prezent ogrodowy jest mile widziany, u ciebie ten akurat bardzo na czasie bo przecież rozbudowujesz cały bok i ścieżki nowe potrzebne. Pamiętam, jak się śmiałyśmy z Aprilkiem jak wspominała, że - tu cytuję: gówno dostała bodajże na walentynki tylko ogrodnik zrozumie radość z takiego prezentu.

Popłakałam się ze śmiechu
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Martka 21:32, 08 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Dziewczyny, dziś przejeżdżałam obok takiej pięknej, wielkiej pryzmy obornika leżącego na polu, jak bardzo mi zabiło serce, wiem tylko ja...
Wiolu, coraz bliżej do Kropelki
Wiolka5_7 21:42, 08 mar 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
inka74 napisał(a)
Każdy prezent ogrodowy jest mile widziany, u ciebie ten akurat bardzo na czasie bo przecież rozbudowujesz cały bok i ścieżki nowe potrzebne. Pamiętam, jak się śmiałyśmy z Aprilkiem jak wspominała, że - tu cytuję: gówno dostała bodajże na walentynki tylko ogrodnik zrozumie radość z takiego prezentu. Ja mojemu z kolei podesłałam zdjęcia szafy ogrodowej i postawiłam przed faktem, że trzeba tam za domem w końcu porządek zrobić. Przyjął wyzwanie na klatę, ma rozrysować ile drewna potrzeba i będziemy zbijać, jak się ociepli. Trzymam go za słowo


Zgadza się Iwonka ,ten prezent trafiony dla mnie,bo to na planowane zmiany w ogrodzie

Powiem Ci , że mój eM na początku nie był przekonany do tych moich zmian, a teraz widzę że już mu się podoba to co wymyśliłam i nawet materiał zakupił raz dwa

Tak tylko ogrodnik zrozumie ogrodnika

Super, że i Twój eM przyjął wyzwanie!
Zmieniają się nam chłopy na plus!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies