Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zapachów u Jasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zapachów u Jasi

Poziomka 23:15, 03 lip 2015


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
laurowisnia napisał(a)
U Ciebie piękne wejście w czas różany.


Najpiękniejsze były róże pnące, nie pamiętam żeby kiedyś tak obficie kwitły, a róża Bobby James zdobyła miano kwitnącego potwora





____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
monteverde 23:25, 03 lip 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
łodygi oblepione kwiatami
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Poziomka 23:26, 03 lip 2015


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Pszczelarnia napisał(a)
Jasia, u siebie w ogrodzie chyba też patrzę teraz na tę różę od Beth Chatto?


Od Beth Chato Mam nadzieję że w jej wieku też będę tak żywotna tzn. jak Beth , a nie jak róża



____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Poziomka 23:38, 03 lip 2015


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Witaj Justyno, jak to się stało że do Ciebie nie zaglądałam nie wiem, natomiast wiem że zaległości muszę odrobić i to będzie prawdziwa przyjemność.





____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Poziomka 23:44, 03 lip 2015


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
mira napisał(a)


Jak to powiadają nie ma tego złego... będziesz mogła zrobić masę nowych sadzonek piwonii no na hortensje nie mam pomysłu,


W doniczkach rosną dwie nowe hortensje o płaskich kwiatach ( sadzonki od Gabrieli) i czekają na swoje miejsce .



____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Poziomka 23:51, 03 lip 2015


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
paniprzyroda napisał(a)
Ach, róże, piwonie... cudny maj W tym roku za wcześnie chyba zrobiłam swoje patyczki różane, chorują. Powstrzymam się z pieleniem pod ciemiernikami Pozdrawiam.


Moje ubiegłoroczne patyczaki przesadziłam wiosną do głębokich donic bo rosły przy rabarbarze i czekam co z nich zakwitnie - nie pamiętam jakie potyczki ukorzeniałam.



____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Kondzio 08:00, 04 lip 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Poziomeczko planujemy wpaść I to nie długo hi hi hi Dam jeszcze znać o dacie Ogród jak zwykle obłędny
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
mira 15:37, 04 lip 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Poziomka napisał(a)


Moje ubiegłoroczne patyczaki przesadziłam wiosną do głębokich donic bo rosły przy rabarbarze i czekam co z nich zakwitnie - nie pamiętam jakie potyczki ukorzeniałam.





widzę ze warzywnik chyba jakiś powiększony, wygląda to bajkowo, też bym zajechała buu ale `na razie się nie da szkoda ze ten bobby juz przekwitł i ten czas tak leci

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
07_Rene 22:44, 04 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Wspaniały ogród. Dziś postanowiłam Ci się przyznać, że czasami cichaczem napawam sie jego urokiem... Jak dla mnie niesamowicie wysmakowane zestawienia roślin:
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Gosia 22:52, 14 lip 2015


Dołączył: 03 wrz 2011
Posty: 32
Witaj Jasiu, jestem tu z polecenia Konrada. Powiedział, bym odwiedzila Twój wątek, bo na pewno mi się spodoba i miał rację. Na razie obejrzałam kilkanaście pierwszych stron i jestem zauroczona. Zaznaczam sobie temat by mi nie umknął. Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam, Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies