Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Upiększanie otoczenia - zagospodarowanie ocienionej "studni" w pracy

Pokaż wątki Pokaż posty

Upiększanie otoczenia - zagospodarowanie ocienionej "studni" w pracy

UlaB 13:51, 28 lut 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Na telefonie mam zdjecie jak nalezy, po wstawieniu sie obraca. Moze rzeczywiscie wczesniej wstawiałam z komputera. No nic, pogrzebię później....
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
deszczowymaj 17:22, 28 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Różnica faktycznie bardzo delikatna wychodzi na to ,że ID ma więcej paseczków na źdźbłach przy najbliższej okazji muszę moim przyjrzeć się dokładniej
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mirkaka 05:41, 29 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659


Przylaszczki mi kwitnął juz ze 2 tygodnie - i te od wschodu i te od północy. Ale w obu miejscach są blisko budynku.
Wczoraj zauwazyłam ze pąki na Nigrach są ogromne (blisko wschodniej ściany budynku, osłoniete od wiatrów z zachodu). Jak tak dalej pójdzie zakwitną mi w marcu. Lilak tez w blokach zeby otworzyc paki i to nie tylko u mnie w osłonietym miejscu, ale w okolicy na otwartym terenie tez.


Moje posadzone w lasku, pod modrzewiem, mają tam raczej sucho i cień, może dlatego późniejsza.
Mówisz ,że one rozrastają się przez rozłogi? Nie wiedziałam, myślałam że tylko kępa się powiększa a z nasionek powstają nowe roślinki. Bardzo pilnowałam,żeby przekwitłe kwiatki i zawiązane potem nasionka spokojnie leżały na ziemi przy "mamuśce".
Może i u mnie jeszcze zobaczę nowe młode roślinki
Ula dlaczego nie masz swojego wątku, masz ogród, fajne roślinki, pokazuj

U mnie pąki na bzie Ewa są spore, a magnolia Galaxy już też ruszyła, bo jej jedyne 4 pąki puchną . Zobaczę je pierwszy raz
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
UlaB 17:18, 29 lut 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Nasionka, moze i tak, kwiatkow nigdy nue usuwalam, ale wygladalo to tak jak gdyby wyrastaly wąsy i sie ukorzenialy. Podobnie jak barwinek. Ale moze zle to ocenilam. Popatrze dokladnie w tym roku.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
sarenka 14:03, 09 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Hej Ula, byłaś u mnie,teraz ja zaglądam do Ciebie i widzę,że już czytałam Twój wątek. Jak teraz wygląda u Ciebie?
____________________
Magda W samym sloncu
UlaB 14:46, 09 cze 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
U mnie to nie widać jak wygląda, to tylko szczątki z pracy Swojego domowego wątku nie mam
W pracy co prawda teraz nie bywam zbyt często, bo zarządzono nam dydaktykę online łącznie z sesją podstawową i poprawkową podobno również, ale widziałam - rośnie i nabiera masy. Zrobię jakieś zdjęcie. Na korekty i tak nie mam czasu więc pewnie juz tak zostanie.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
sarenka 15:05, 09 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
A planujesz swój domowy założyć wątek?
____________________
Magda W samym sloncu
UlaB 18:49, 09 cze 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Niezmiennie od prawie 9 lat Tylko czasu wciąż jak na lekarstwo. W międzyczasie dorobiłam się jeszcze jednej działki to chyba hurtem wszystko pójdzie
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UlaB 18:52, 09 cze 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Skrawek mojego ponad 10-letniego ogrodka


Jak widac z kwitnienia mahonii, tulipkow i szafirków wiec juz nieaktualne

Edit - te tulipany są pomaranczowe... jakos nie widac
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UlaB 21:56, 16 cze 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Mirko, zdjecie dla Ciebie



Na razie widze takie 3
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies