Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moich marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moich marzeń

Niage 00:36, 28 sie 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Sebek napisał(a)
O tego chodziło?

To gracillimus


Sebku, mi chodzi o tego poniżej na zdjęciu, na pierwszym planie. Czy to też gracillimus?
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
marzena 00:48, 28 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Aniu, gratulacje, pięknie, super, ale masz mobilizację do dalszej pracy !
____________________
marzena O....!
aniusiatr 07:06, 28 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Dziewczyny wielkie dzięki dla wszystkich. Rzeczywiście mobilizacja jest choć jeśli chodzi o ogród nie była mi potrzebna. Ogród to moja pasja jak zapewne dla wielu z Nas i nawet najcięższe praca w nim to dla mnie chwile relaksu i wypoczynku. Bo zawsze jest co do zrobienia, nigdy nie będzie skończony więc za bardzo nie ma czasu na to by bezczynnie odpoczywać.
Basen dostaliśmy dokładnie taki jaki był w planach zakupu - tylko, że w tym roku już się nie opłacało. Cieszy się cała rodzinka i mam nadzieję, że go wykorzystamy kolejnego lata i następne.Przygotowaliśmy nawet już sobie miejsce pod niego dokładnie wielkością pasujące do tego co dostaliśmy.



Ten który mamy teraz był stanowczo za mały.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
zbigniew_gazda 07:52, 28 sie 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Aniu gratuluję otrzymanej nagrody.Nasza ogrodowiskowa brać cieszy się z każdego sukcesu forumowicza.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
annka 08:12, 28 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
I tak ma być że ogród ma się podobać Tobie i Ciebie cieszyć a jak ktoś przy okazji zauważy i doceni to tylko dodatkowy plus. I mała rekompensata fizycznego wysiłku Dobrze że dostałaś basen a nie np. termokompostownik, władze gminy domyślne wiedzą że po pracy w ogrodzie trzeba się zrelaksować
____________________
Funkiowe zacisze
isia33 09:33, 28 sie 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Aniu, gratuluję, nw pewno było Ci cieplej na sercu, jak Cię wyróżniali. Zresztą, fajny konkurs. Gdyby taki był w każdej gminie\mieście, na pewno ludzie staraliby się bardziej o otoczenie. I jeszcze jestem ciekawa, jak to było. Wiedziałaś wcześniej, że startujesz w takim konkursie czy zrobili Ci niespodziankę na festynie?
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Asik 09:46, 28 sie 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
Przyjmij i moje gratulacje Aniu, taki wyróżnienie z pewnością dodaje niesamowitego powera!
Cieszę się razem z Tobą.
____________________
Asik - Wymarzony ogród
aniusiatr 13:49, 28 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Zbyszku miło, że odwiedziłeś mnie i darzysz dobrym słowem - podziękowania ogromne.

Aniu władze gminy po prostu na zwiedzaniu ogrodu zauważyli, że wszystkie sprzęty potrzebne do użytkowania ogrodu już mamy a basen jakiś taki za mały stał na nowym polbruku. Chyba to ich skłoniło do takiego prezentu - ale my bardzo się z tego cieszymy, bo pieniądze które trzeba by było poświęcić na basen można wykorzystać na coś innego, np. na roślinki.

Iwonko nie masz pojęcia jaka szłam dumna przez tłum ludzi po odbiór nagrody - nikogo nie widziałam po drodze. W naszej gminie co roku jest organizowany konkurs "tu żyję, tu mieszkam " w którym pod uwagę komisji podlegają balkony, posesje wielorodzinne i jednorodzinne, zagrody wiejskie. Można zgłaszać swoją kandydaturę jak ja to zrobiłam ale komisja i tak robi rewizję całej gminy i miasta i sami decydują kto wygrywa. Ja byłam mile zaskoczona i uszczęśliwiona.

Asik fajnie mieć przy sobie kogoś z kim można świętować.

WSZYSTKICH W TAKIM RAZIE ZAPRASZAM NA TORT I KIELISZECZEK WINA W RAMACH WIELKIEGO SZCZĘŚCIA
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Niage 14:45, 28 sie 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Aniu, gratuluję nagrody Możesz być dumna ze swojego ogrodu. Z pewnością bardzo cieszy uznanie pracy i wysiłku włożonego w dzieło ogrodowe .
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Matka 14:49, 28 sie 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Aniu, dopiero doszłam do Ciebie i Twojego ogrodu!No to i ja gratuluję!nie ma to jak ktoś nas doceni, a raczej nasze poczynania!

Fajna nagroda!
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies